Ісакова, Н.
    Жінки-підприємці в Україні: внесок у регіональний розвиток [Текст] / Н. Ісакова, О. Красовська // Регіональна економіка. - 2004. - № 1. - С. 98-107
Рубрики: Жінки--Підприємці--Регіони


Дод.точки доступу:
Красовська, О.




    Красовська, О.
    Ті, хто консервує миттєвості [Текст] / О. Красовська // Віче. - 2008. - № 21. - С. 70
Рубрики: Антикваріат
Анотація: В Українському домі експонували рідкісні твори мистецтва





    Красовська, О.
    Реліквії повертаються. Зі скрипом [Текст] / О. Красовська // Віче. - 2009. - № 7. - С. 64-65
Рубрики: Міжнародні відносини
Анотація: Про повернення культурних цінностей в Україну





    Красовська, О.
    Благородна місія пана Яна [Текст] / О. Красовська // Віче. - 2009. - № 7. - С. 70
Рубрики: Персоналії
   Польща
Анотація: Про архітектора, графіка Яна Павлицького


Дод.точки доступу:
Павлицький, Ян \о нем\




    Красовська, О.
    Поза словами й без слів [Текст] / О. Красовська // Віче. - 2009. - № 13. - С. 73 : фото.цв.
Рубрики: Образотворче мистецтво--Виставки--Україна
Анотація: Про виставку графіки Миколи Гроха, Валентина Сергеєва, Бориса Туліна, Андрія Чебикіна.Київ. Галерея "Мистець".





    Красовська, О.
    Незалежність та її незворушні привиди [Текст] / О. Красовська // Віче. - 2009. - № 15. - С. 23-25 : цв.ил
Рубрики: Скульптура України
Анотація: Пам ятники, до яких у День незалежності приносять квіти в Україні





    Красовська, О.
    Дари волхвів пензля, або Як українські митці Нью-Йорк підкоряли [Текст] / О. Красовська // Віче. - 2009. - № 17. - С. 66-67 : цв.ил
Рубрики: Живопис
Анотація: 7-ий Міжнародний фестиваль "Наша спадщина": київські художники Юрій Нагулко та Петро Лебединець представили свій проект "У пошуках істини"





    Красовська, О.
    Володар скарбів із роду Аргутінських-Долгоруких [Текст] / О. Красовська // Віче. - 2009. - № 19. - С. 70
Рубрики: Антикваріат
Анотація: В Українському домі відкрився Другий Великий антикварний салон





    Красовська, О.
    Територія гіпервідчутних пульсацій [Текст] / О. Красовська // Віче. - 2009. - № 21. - С. 71 : цв.ил
Рубрики: Мистецтво
Анотація: 6-та Міжнародна художня виставка-ярмарок "АРТ-КИЇВ contemporary 2009"





   
    Форпост Українського наукознавства Цунтру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України - 25 років [Текст] / Б. Маліцький [та ін.] // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 10. - С. 36-43 : фото
Рубрики: Наукознавство
   Інститути--Ювілеї--Україна

   Вчені--Економісти--Україна

Анотація: Цього року виповнилося 25 років від заснування Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки НАН України і 20 років з надання йому статусу самостійного академічного інституту. Річницю утворення Центру, визнаної в усьому світі науково-дослідної установи в галузі наукознавства, традиційно відзначають 1 жовтня.


Дод.точки доступу:
Маліцький, Б.; Кавуненко, Л.; Красовська, О.; Пилипенко, О.; Добров, Геннадій Михайлович (доктор економічних наук ; 1929-1989 рр.) \о нем\; \о нем\




    Красовська, О. Ю.
    Основні наукові підходи до визначення видів маркетингових активів підприємства [Текст] / О. Ю. Красовська // Економіка та держава. - 2017. - № 12. - С. 89-92. - Бібліогр. с. 92 (14 назв)
Рубрики: Підприємства--Маркетинг
Анотація: У статті розглянуто види маркетингових активів підприємства. Зроблено висновок, що дослідники по-різному підходять до ідентифікації видів маркетингових активів, однак вони сходяться на думці що до маркетингових активів підприємства обов'язково необхідно включати такі два важливі види, як бренд та марочний капітал. Визначено, що бренд надзвичайно дієвий маркетинговий актив при реалізації продукції на ринку, адже його завдання — створити та виокремити у свідомості потенційних покупців ключові відмінності товару або послуги, а також сформувати імідж компанії. У економічно розвинутих країнах відомий бренд може стати не тільки засобом впливу на споживача, але й давати змогу компаніям чинити вплив на економічний і політичний стан у країні.Марочний капітал — це складна економічна категорія, яка виражає соціально-економічні відносини між суб'єктами економічних інтересів (виробниками, посередниками, споживачами) з приводу відтворення товарів, що володіють здатністю створювати додаткову вартість на основі позитивних суб'єктивних переконань споживачів. До марочного капіталу, в такому контексті, варто віднести назву, логотип, девіз, філософію підприємства, місію компанії, стратегію та т. п. Отже, проаналізувавши основні підходи до визначення та трактування вдів маркетингових активів, можна зробити висновок, що ряд перелічених вище особливостей може стосуватись не лише марочного капіталу як окремого різновиду маркетингових активів, а й самого феномену маркетингових активів загалом, адже, по суті, більшість видів маркетингових активів мають у своїй основі створення унікальності, неповторності та привабливості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Красовська, О. Ю.
    Cпоживче сприйняття маркетингових активів підприємства [Текст] / О. Ю. Красовська // Економіка та держава. - 2018. - № 12. - С. 21-24 : табл. - Бібліогр. с. 24 (8 назв)
Рубрики: Промислові підприємства--Маркетинг
Анотація: Наведено трактування поняття "взаємодія з клієнтом", під яким пропонується розуміти комплекс заходів промислового підприємства з управління залученням, утриманням клієнтів та їх обслуговуванням, на якому грунтуються дворівневе управління клієнтською базою підприємств. Управління у системі відносин "підприємство-клієнт" зумовлює поєднання двох рівнів: визначення рівня управління взаємодією підприємства з клієнтом та управління клієнтською базою даних. Наведено модель ідеальної позиції торговельної марки як маркетингового активу промислового підприємства. Обгрунтовано необхідність застосування CRM-системи, яка дозволяє підвищити ефективність маркетингу, збуту і сервісного обслуговування за рахунок ведення єдиної бази клієнтів.Наведено такі критерії стратегії управління взаєминами з клієнтами: орієнтація підприємства не на миттєвий результат, а на довготривалу перспективу, на основі здійснення стратегічного планування і прогнозування змін на ринку; вихід на ринок не лише з пропозицією товарів і послуг, але і із засобами вирішення виникаючих проблем; застосування в єдності стратегії і тактики спілкування з клієнтами, пристосуванням до вимог покупців і одночасною цілеспрямованою дією на них; індивідуальний підхід (персоналізація) до кожного клієнта і співпраця з ним. Наведено алгоритм процесу моніторингу задоволеності споживачів підприємства.Визначено основні ключові завдання маркетингової стратегії на промислових підприємствах на етапі залучення клієнтів: швидка адаптація до швидкоплинних умов існуючого ринку; досягнення впізнанності на ринках інших країн і формування ключових конкурентних переваг за рахунок ефективної роботи з інформацією. Зроблено висновок, що в нових умовах стратегія управління взаємовідношеннями з клієнтами має значні переваги перед традиційним індустріальним підходом епохи продавців, оскільки саме вони були законодавцями всіх економічних процесів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Зборовська, О. М.
    Детермінанти впливу на вартість бренду підприємства [Текст] / О. М. Зборовська, О. Ю. Красовська // Економіка та держава. - 2019. - № 9. - С. 26-29 : табл. - Бібліогр. с. 29 (9 назв)
Рубрики: Підприємства--Бренд--вартість
Анотація: Визначено, що завдання вартісної оцінки бренду відрізняються від цілей оцінки капіталу бренду. Обгрунтовано, що однією з основних складових бренду є суб'єктивність, сутність якої полягає в сприйнятті бренду підприємства як сукупності вражень суб'єктів зовнішнього середовища, щодо контексту дослідження — партнерів, про його здобутки та можливості розвитку. Доведено, що на вибір інструментів комунікацій щодо формування та підтримки бренду матимуть вплив групи факторів як внутрішнього, так і зовнішнього середовища підприємства. Усі наведені фактори необхідно враховувати в процесі вибору форми впливу на вартість бренду. Визначено, що процес формування бренду характеризується ризикованістю, але адекватний існуючим і прогнозним потребам ринку, останній може трансформуватися в товар з моменту своєї сформованості.


Дод.точки доступу:
Красовська, О.Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Красовська, О. Ю.
    Методи досліджень ефективності маркетингових інструментів [Текст] / О. Ю. Красовська // Економіка та держава. - 2020. - № 5. - С. 133-136. - Бібліогр. с. 136 (10 назв)
Рубрики: Маркетинг--Методи досліджень
Анотація: У статті розглянуто методи маркетингових досліджень, які у залежності від способу збирання інформації, розподіляються на кабінетні і польові. До основних методів кабінетних досліджень відносяться: традиційний аналіз, сase-study, контент-аналіз, економіко-математичні методи, моделювання, аналіз аналогій. Польові дослідження є основою будь-якого маркетингового дослідження. До основних методів польових досліджень відносять: опитування; спостереження; експеримент; імітаційне моделювання; панельне дослідження.Наведено алгоритм процесу оцінки рівня споживчого сприйняття маркетингових інструментів промислового підприємства, який включає певну послідовність кроків. Зроблено висновок, що для виявлення існуючого рівня задоволеності та лояльності споживачів щодо продукції підприємства необхідно проводити моніторинг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)