Усатюк, С.
    Вміст жиророзчинних вітамінів у перепелиних яйцях та продуктах їх переробки / С. Усатюк, Т. Королюк [та ін.] // Харчова і переробна промисловість. - 2010. - №2. - С. 22-23
Рубрики: Харчові продукти--Перепелині яйця--Вміст вітамінів
Анотація: Працівники фермерського господарства "Під містом" розробили рецептури вітчизняних продуктів з використанням перепелиних яєць.З метою перевірки впливу технологічної обробки на збереження вітамінів вказані продукти перевірили на вміст вітамінів А і Е.


Дод.точки доступу:
Королюк, Т.; Луценко, О.; Демчина, Г.; Богочук, І.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Королюк, Т. И.
    Проблема использования отечественных психотехник в консультативной и психотерапевтической работе [Текст] / Т. И. Королюк // Практична психологія та соціальна робота. - 2013. - № 2. - С. 57-63. - Бібліогр. : 9 назв.
Рубрики: Психолог--Використання вітчизняних психотехнік
Анотація: У статті досліджується проблема використання вітчизняних психотехнік у консультативній і психотерапевтичній роботі. Розкривається сутність методу "етичний персоналізм" як вітчизняної традиції в практиці психологічної допомоги.





    Королюк, Т.
    Цікаве природознавство у 2 класі (Дидактичний матеріал до уроків) [Текст] / Тетяна Королюк // Початкова школа. - 2013. - № 5. - С. 15-19.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Природознавство--Початкова школа
Кл.слова (ненормовані):
загадки -- ребеси -- прислів'я та приказки
Анотація: Запропоновано ряд загадок, ребусів, кросвордівта ігор на природничу тематику, які дадуть змогу учням у цікавій та доступній формі ознайомитися з природознавчою наукою.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Королюк, Т. О.
    Державне управління кадровим потенціалом у новій економіці [Текст] / Т. О. Королюк // Економіка та держава. - 2017. - № 4. - С. 79-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кадровий потенціал--Державне управління





    Королюк, Т.
    Навчальне видання з математики, яке забезпечує формування компетентної особистості молодшого школяра [Текст] / Тетяна Королюк // Початкова школа. - 2017. - № 1. - С. 33-35. - Бібліогр.: 9 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Математика--Підручники та посібники
Кл.слова (ненормовані):
предметна математична компетентність -- уміння вчитися -- навчальний зошит з математики -- задачі
Анотація: У статті обрано для опрацювання навчальний зошит "Математика" авторів С. О. Скворцової та О. В. Онопрієнко, який поєднує у собі і функції підручника і функції зошита. Це навчальне видання найбільше відповідає вимогам навчальної програми з математики, розробленої на виконання Державного стандарту загальної початкової освіти. Це єдине на сьогодні навчальне видання, яке забезпечує формування у молодших школярів такої важливої ключової компетентності як уміння вчитися та предметної математичної компетентності.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Королюк, Т. О.
    Роль монетарної політики у забезпеченні національної безпеки України [Електронний ресурс] / Т. О. Королюк // Економіка та держава. - 2019. - № 6. - С. 36-40 : табл. - Бібліогр. с. 40 (9 назв)
Рубрики: Грошово-кредитна політика--Економічна безпека--Україна
Анотація: Здійснено аналіз монетарної політики Національного банку в контексті забезпечення економічної та національної безпеки. Основна ідея полягає в тому, що від ефективності реалізації грошово-кредитної політики залежить стабільність цін та валютного курсу, інвестиційна активність та економічне зростання, що в умовах політичної нестабільності визначає готовність економіки протистояти зовнішній агресії і можливості мінімізації загроз національній безпеці України. Акцентовано увагу на тому, що роль центрального банку полягає не лише у забезпеченні стабільності, а й у стимулюванні економічного зростання, що вимагає поступового пом'якшення монетарних умов. На основі аналізу показників грошово-кредитної безпеки визначено, що основними її загрозами виступають високий рівень доларизації грошової маси, високий рівень використання готівки та вартість кредитних ресурсів, що створює тиск на обмінний курс, звужує кредитну та інвестиційну активність у країні. Формально НБУ перейшов на режим інфляційного таргетування, а фактично він має обмежений вплив на динаміку цін, що ставить під загрозу економічну та національну безпеку. Зроблено висновок, що умовах військових дій на сході країни, високого рівня відкритості та зовнішньої енергозалежності національної економіки, тиску зовнішнього боргу на обмінний курс, досягнути стабільності внутрішніх цін неможливо без підтримки валютно-курсової стабільності. Центральний банк повинен взяти зобов'язання підтримки валютного курсу у визначеному валютному коридорі задля формування позитивних суб'єктивних очікувань, стимулювання ділової активності та економічного зростання. Забезпечення ефективності політики інфляційного таргетування вимагає підвищення довіри до фінансових інститутів, зменшення рівня доларизації економіки та стимулювання розвитку інструментів фондового ринку, забезпечення конкурентного середовища, зменшення рівня відкритості економіки та підвищення якості структури експорту, подолання фіскальних розривів і забезпечення бюджетно-боргової стійкості. Забезпечення стабільності цін та валютного курсу, зменшення рівня доларизації економіки та вартості кредитних ресурсів сприятимуть підвищенню грошово-кредитної та національної безпеки.

Перейти к внешнему ресурсу: Королюк Т.О.




    Королюк, Т. О.
    Теоретико-методологічні засади розробки правил монетарної політики [Текст] / Т. О. Королюк // Економіка та держава. - 2019. - № 11. - С. 39-45 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 44-45 (18 назв)
Рубрики: Грошово-кредитна політика--Україна
Анотація: Досліджено генезис правил монетарної політики, їх переваги та обмеження у прийнятті управлінських рішень центрального банку. Виокремлено переваги та недоліки правила Тейлора, а також розглянуто його сучасні модифікації. Визначено етапи розробки правила монетарної політики та чинники, що впливають на ефективність використання. Відзначено, що правила в монетарній політиці України ще не стали звичним інструментом прийняття управлінських рішень. Обгрунтовано принципи розробки монетарних правил, заважаючи на світовий досвід та інституціональні особливості української економіки: забезпечення фактичного переходу на режим інфляційного таргетування; врахування у математичній моделі правила показника обмінного курсу; уникнення абсолютизації певного правила монетарної політики як "панацеї" від кризових явищ; забезпечення гнучкості у прийнятті управлінських рішень та синергетичного поєднання дискреційних заходів із монетарними правилами в умовах економічних чи політичних шоків; забезпечення відкритого та поступового переходу до використання правил, суспільної довіри до монетарної влади; забезпечення незалежності та прозорості політики НБУ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)