Когут, Н. Д.
    Децентралізація влади: укріплення місцевого самоврядування [Текст] / Н. Д. Когут // Держава і право. - 2015. - Вип. 67. - С. 124-137. - Бібліогр.: с. 135-136.
Рубрики: Місцеве самоврядування--Децентралізація--Україна
Анотація: Досліджуються питання децентралізації влади шляхом надання фінансової незалежності органам місцевого самоврядування першого рівня та розширення їх повноважень.





    Петряєв, С. Ю.
    Торговельні марки і комерційні найменування: проблемні аспекти правового регулювання [Текст] / С. Ю. Петряєв, Н. Д. Когут // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 237-242. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Торговельні марки--Захист прав
Кл.слова (ненормовані):
реєстрація торговельних марок -- знаки для товарів і послуг
Анотація: У статті досліджуються торговельні марки та комерційні найменування, а також недоліки їх правового регулювання. Автори наголошують на необхідності встановлення правової охорони лише зареєстрованих торговельних марок та комерційних найменувань, а також на необхідності передбачення унікальності назв та комерційних найменувань у всіх суб’єктів господарювання. У статті також досліджуються питання захисту доменних імен, захисту від недобросовісної конкуренції та питання використання порівняльної реклами. Основна увага авторів приділяється виникненню та захисту прав на торговельні марки і комерційні найменування.


Дод.точки доступу:
Когут, Н. Д.
Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)




    Когут, Н. Д.
    Перспективи подальшого реформування судової системи України. [Текст] / Н. Д. Когут // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 186-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Судова система України--Реформування
Кл.слова (ненормовані):
неправосудні рішення -- суд присяжних -- судочинство
Анотація: У статті досліджуються основні напрямки доцільного реформування судової системи в Україні для досягнення ефективності та справедливості цієї системи. Найважливішим напрямом реформування судової гілки влади є утвердження її незалежності від інших гілок влади, для цього інші гілки влади та Президент України мають бути повністю усунені від формування суддівського корпусу. Автор наголошує на тому, що судді мають нести дисциплінарну відповідальність за ухвалення неправосудних рішень, які не відповідають або суперечать нормам матеріального права. Для цього слід встановити «суд присяжних для суддів» з юристів вищої категорії.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1