Ковалик, Оксана Анатоліївна.
    Проблеми ведення малого бізнесу у сфері туризму [Текст] / Оксана Анатоліївна Ковалик // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 8. - С. 38-40. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Туризм--Бізнес--Ризики
   Бізнес--Малий бізнес

Кл.слова (ненормовані):
туризм -- малий бізнес -- проблеми -- ризики -- рішення
Анотація: У статті розглядаються основні проблеми ведення малого бізнесу у сфері туризму порівняно з великими підприємствами та іншими галузями.





    Гренадьор, Надія Михайлівна.
    Роль кадрового потенціалу на підприємстві [Текст] / Надія Михайлівна Гренадьор, Оксана Анатоліївна Ковалик // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - С. 16-18. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Кадрове діловодство--Підприємства
Кл.слова (ненормовані):
кадровий потенціал -- підприємство -- розвиток -- методи -- оцінка
Анотація: У нинішніх умовах жорстокої конкуренції з’являється проблема підвищення ефективності підприємства. Одним із основних факторів успіху та конкурентоспроможності є кадровий потенціал, його розвиток, мотивація. У статті розглянуто кадровий потенціал підприємства. Виділені основні характеристики.Розкрито визначення кадрового потенціалу.Детально розглянуто управління та розвиток кадровим потенціалом. У статті показано, що за допомогою кадрового потенціалу можна підвищити рейтинг компаній.


Дод.точки доступу:
Ковалик, Оксана Анатоліївна




    Ковалик, Оксана Анатоліївна.
    Характеристика транспортно-логістичного забезпечення діяльності підприємств України [Текст] / Оксана Анатоліївна Ковалик, Олеся Анатоліївна Велєва // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 6. - С. 22-24. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Транспорт--Логістика--Підприємства--Україна
Кл.слова (ненормовані):
транспорт -- логістика -- забезпечення -- вітчизняні підприємства -- проблеми
Анотація: У статті показано, що транспортна інфраструктура являється дуже важливою для економічного та соціального розвитку країни, особливо для ефективної міжнародної торгівлі через наявність багатьох ризиків та збільшення загальних витрат. Виявлено, що внутрішня транспортно-логістична система України знаходитьcя у важкому положенні, оскільки відсутній необхідний транспортно-дорожній комплекс. Розглянуто фактори, які впливають на рішення українських підприємців не використовувати в своїй діяльності інформаційні системи. Надані основні задачі логістичної системи вітчизняних підприємств.


Дод.точки доступу:
Велєва, Олеся Анатоліївна




    Ковтуненко, Ксенія Валерівна.
    Впровадження в діяльність торгівельних підприємств інструментів конкурентної розвідки [Текст] / Ксенія Валерівна Ковтуненко, Оксана Анатоліївна Ковалик, Дмиторо Андрійович Родіонов // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 7. - С. 33-35. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Торговельні підприємства--Конкурнція
Кл.слова (ненормовані):
інструменти -- розвідка -- конкуренція -- торгівельні підприємства -- проблеми
Анотація: У статті розглянуто можливості використання інструментів розвідки на торгівельному підприємстві. Визначено, що для цього необхідно створити новий відділ, який буде займатися збором інформації. Рекомендовано використовувати програмне забезпечення IntelliProtektor, перелічені його функції та переваги. Розглянуто основні ризики, які можуть бути пов’язані з впровадженням даної ідеї, їх імовірність та важливість для даного заходу. Також, розглянуті етапи впровадження конкурентної розвідки в діяльність торгівельного підприємства.


Дод.точки доступу:
Ковалик, Оксана Анатоліївна; Родіонов, Дмиторо Андрійович




    Захарченко, Віталій Іванович.
    Управління розвитком промислового підприємства в умовах індустрії 4.0. [Текст] / В. І. Захарченко, Оксана Анатоліївна Ковалик, Вікторія Валентинівна Гуральська // Економіка. Фінанси. Право. - 2022. - № 2. - С. 22-24. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Промислові підприємства--Індустрія--Діджиталізація
Кл.слова (ненормовані):
промислове підприємство -- управління розвитком -- індустрія 4.0 -- діджиталізація
Анотація: У роботі визначено, що Індустрія 4.0 може замінити застарілі системи, такі як системи управління операціями та планування ресурсів промислового підприємства, на єдину систему, що є набагато більш економним варіантом діяльності підприємства. Виділено три аспекти цифровізації, які становлять основу підходу Індустрія 4.0 для розвитку промислового підприємства. Визначено, що найпоширенішою проблемою в реалізації аналітичних можливостей на підприємствах є відсутність людей із досвідом для проведення аналізу. Виділено шість ключових рекомендацій, яких доцільно дотримуватися промисловим підприємствам, щоби запровадити стратегію Індустрії 4.0


Дод.точки доступу:
Ковалик, Оксана Анатоліївна; Гуральська, Вікторія Валентинівна