Кадєтова, Олена.
    Досвід Республіки Молдова в розбудові національної системи правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності та шляхи його застосування в Україні (цивільно-правові аспекти) [Текст] / О. Кадєтова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2015. - № 6. - С. 96-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Захист прав--Молдова





    Кадєтова, Олена.
    Вплив європейського законодавства на розвиток законодавчого регулювання сфери інтелектуальної власності в Україні [Текст] / О. Кадєтова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2016. - № 6. - С. 54-61. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Україна
Анотація: У статті досліджується вплив європейського законодавства на розвиток законодавчого регулювання сфери інтелектуальної власності в Україні.





    Кадєтова, Олена.
    Реформа інтелектуальної власності в Україні через призму європейської правової доктрини інтелектуальної власності [Текст] / О. Кадєтова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2017. - № 3. - С. 77-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Реформа--Україна
Анотація: У статті досліджується вплив європейського законодавства на розвиток законодавчого регулювання сфери інтелектуальної власності в Україні. Зокрема, процес імплементації положень європейського законодавства. Досліджуються шляхи розв'язання завдань, спрямованих на таку імплементацію, через призму європейської доктрини інтелектуальної власності. Аналізується практика Європейського Союзу та дії Європейської Комісії у частині подальшої гармонізації законодавства у сфері інтелектуальної власності, зокрема у частині авторсько-правового регулювання.





    Кадєтова, Олена.
    До питання про характеристику та шляхи розвитку законодавства у сфері інтелектуальної власності в Україні [Текст] / Олена Кадєтова // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2018. - № 1. - С. 88-97. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Законодавство--Угода про асоціацію--Україна
Анотація: У статті досліджується законодавство у сфері інтелектуальної власності через призму положень теорії права та цивілістичної доктрини. Надається обгрунтування, чому відносини у сфері інтелектуальної власності доцільно розглядати як об'єкт цивільно-правового регулювання. До головних джерел законодавства у сфері інтелектуальної власності слід віднести Конституцію України та Цивільний кодекс України. Аналіз положень Угоди про асоціацію України з ЄС дає підстав стверджувати, що Угода також має розглядатися як головний нормативно-правовий акт для сфери інтелектуальної власності.