Звонар, Віктор Павлович.
    Комплексне оцінювання реалізації соціальної відповідальності як соціоекономічного феномену [Текст] / Віктор Павлович Звонар // Економіка України. - 2017. - № 3. - С. 68–83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціально-економічні відносини--Соціальна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
методичні засади -- оцінювання -- економічний суб’єкт -- порівняння -- поведінка -- відносини
Анотація: Сформульовано методичні засади комплексного аналізу реалізації соціальної відповідальності як складного багатосуб’єктного соціоекономічного феномену, не обмеженого корпоративно-управлінською проблематикою. Розроблено систему відповідних індикаторів для оцінювання передумов для такої соціальної відповідальності в Україні. Обґрунтовано структуру показників для аналізу діяльності основних економічних суб’єктів як суб’єктів соціальної відповідальності, з можливістю міжнародних порівнянь і порівнянь у часі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Звонар, Віктор Павлович.
    Джерела та принципи розвитку соціального капіталу [Текст] / Віктор Павлович Звонар // Економіка України. - 2021. - № 1. - С. 24-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальний капітал--Принципи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
освіта -- активізм -- волонтерство -- соціальні інновації
Анотація: Висвітлено специфіку джерел і принципи розвитку соціального капіталу як неодмінної складової процесів соціалізації економіки. Обґрунтовано потенціал освіти, громадського активізму (особливо волонтерства), а також соціальних інновацій як джерел розвитку соціального капіталу. Виявлено, що яскравим прикладом конструктивного впливу інновацій у цьому контексті є ігрофікація з метою ініціювання та підтримання процесів соціального згуртування. Визначено, що в науковому дискурсі нині фактично ігноруються освітні аспекти проблематики формування соціального капіталу. Поряд з тим, обґрунтовано висновок, що в сучасних умовах освіта має позиціонуватись як вагоме джерело соціального капіталу. В цьому контексті постульовано першочергове значення загальної (шкільної) освіти, яка справляє найширший суспільний вплив.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)