Задирака, Наталія.
    Місце та призначення інституту публічного майна в системі загального адміністративного права [Текст] / Наталія Задирака // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 9. - С. 125-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Майно--Публічна власність--Адміністративно-правовий режим
Кл.слова (ненормовані):
Загальне адміністративне право -- публічна адміністрація -- адміністративні правовідносини
Анотація: Стаття присвячена обґрунтуванню критеріїв формування та призначення інституту публічного майна в системі Загального адміністративного права. Це правове утворення через комбінацію однорідних адміністративно-правових норм виступає частиною вказаної галузі права. Віднесення інституту публічного майна до системи Загального адміністративного права зумовлено також тим, що порядок реалізації механізму адміністративно-правового забезпечення, використання, передачі такого майна має чітко виражену адміністративно-правову природу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Задирака, Наталія.
    Природа відповідальності суб'єктів публічної адміністрації при використанні публічного майна [Текст] / Наталія Задирака // Право України. - 2019. - № 5. - С. 151-163. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Публічне право--Відповідальність--Публічне майно
Анотація: У статті розкрито сутність інституту відповідальності суб'єктів публічної адміністрації у відносинах щодо використання публічного майна. Додаткового наукового дослідження потребує розуміння відповідальності суб'єктів публічної адміністрації у відносинах щодо використання публічного майна як правоохоронно-регулятивних правовідносин згідно з функціональним критерієм.





    Задирака, Наталія.
    Досудове вирішення публічно-правових спорів: основи нормативного закріплення та проблеми законодавчого регулювання [Текст] / Наталія Задирака // Право України. - 2021. - № 10. - С. 132-146. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Публічно-правові спори--Досудове вирішення--Законодавче регулювання
Анотація: Надано аналіз основ нормативного закріплення та проблем законодавчого регулювання досудового вирішення публічно-правових спорів. Зроблено висновок, що категорія "досудовий" охоплює як процедури, які застосовуються при здійсненні альтернативного вирішення спорів, так і процедури позасудових спорів. Утім, зазначено, що на відміну від вказаних видів врегулювання спорів, особливістю саме досудового врегулювання є те, що їх застосування здійснюється до моменту початку судового процесу.