Деркач, Андрій.
    Тримати в кишені дитинство [Текст] / А. Деркач // Український театр. - 2011. - № 1/3. - С. 40-41 : кол. іл.
Рубрики: Театри України--Лялькові театри--Театр ляльок ім. О. Довженка--Україна--м. Чернігів
Анотація: У статті розповідається про творчий доробок режисера-лялькара Чернігівського Театру ляльок ім. О.Довженка Віталія Гольцова.


Дод.точки доступу:
Гольцов, Віталій (режисер) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Деркач, Андрій.
    Коаліція депутатський фракцій як особливий суб'єкт конституційно-правових відносин [Текст] / Андрій Деркач // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2018. - № 7. - С. 127-132. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Депутати--Коаліція--Конституційні правовідносини--Україна
Кл.слова (ненормовані):
коаліція депутатських фракцій -- парламентська більшість -- коаліційна угода
Анотація: Стаття присвячена одному з важливих суб’єктів конституційних правовідносин, який відповідно до Основного Закону України наділяється окремим власним повноваженням в процедурі формування Кабінету Міністрів України, – коаліції депутатських фракцій Верховної Ради України. Автор аналізує основні конституційні положення стосовно даного суб’єкта, правові позиції Конституційного Суду України, який здійснював тлумачення положень Основного Закону стосовно коаліції депутатських фракцій, досліджує судову практику в спорах стосовно існування коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України VIII скликання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Деркач, Андрій.
    Стандарти ОБСЄ у сфері правозахисту та їх застосування конституційною юстицією України [Текст] / Андрій Деркач // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 9. - С. 160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Захист--Міжнародні стандарти--Україна
Анотація: У статті здійснено аналіз еволюції стандартів Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) щодо механізмів захисту прав людини в умовах становлення національних систем конституційної юстиції держав-учасниць ОБСЄ. Досліджено питання застосування відповідних стандартів в Україні, зокрема, органами конституційної юстиції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Деркач, Андрій.
    Нормативні механізми захисту прав і свобод людини в європейських країнах та конституційна юстиція / Андрій Деркач // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 131-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конституційна юстиція--Європа
Кл.слова (ненормовані):
ОБСЄ -- Рада Європи
Анотація: У статті аналізується становлення окремих європейських нормативних механізмів захисту прав і свобод людини і громадянина та їх співвідношення з конституційною юстицією. Досліджено відповідні договірні та доктринальні положення та їх розвиток у рамках становлення механізмів забезпечення захисту прав людини в системі ОБСЄ, Ради Європи та ЄС. З’ясовано, що права людини та основні свободи з найбільшою долею вірогідності можуть забезпечуватися в умовах, коли громадяни мають можливість індивідуально чи колективно притягнути до відповідальності власний уряд; що кожна людина має право на ефективний недискримінаційний доступ (на індивідуальних чи колективних засадах) до участі в публічному управлінні та громадських справах. Визначено, що приписи акта ОБСЄ мають безумовне величезне значення для формування та реалізації національних процедур індивідуальних звернень до структур конституційної юстиції й для використання відповідних механізмів для захисту індивідуальних прав.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Деркач, Андрій.
    Міжнародно-правові стандарти захисту прав людини та їх відображення в Конституції України [Текст] / Андрій Деркач // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 8. - С. 124-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право людини--Конституційно-правовий захист--Міжнародні стандарти
Кл.слова (ненормовані):
конституційна процедура -- глобальні міжнародні стандарти -- Конституційний Суд України
Анотація: У статті аналізується низка глобальних міжнародних актів, що містять стандарти забезпечення та захисту прав і основоположних свобод людини і громадянина, що знайшли своє відображення в розділі ІІ Конституції України. Проаналізовано роль судової практики Європейського суду з прав людини та Міжнародного суду ООН у становленні та процесі впровадження стандартів захисту прав і свобод людини. Наголошено, що Всесвітня конференція з прав людини у преамбулі до декларації враховує, що заохочення і захист прав людини є питанням першорядного значення для міжнародного співтовариства, і що Конференція надає унікальну можливість для проведення всебічного аналізу міжнародної системи прав людини і механізму захисту прав людини з метою зміцнення і заохочення більш повного дотримання цих прав справедливим і збалансованим чином, визнає і стверджує, що всі права людини є наслідком гідності і цінності, притаманних людській особистості, і що людська особистість є центральним суб’єктом прав людини і основних свобод і, відповідно, повинна бути основним бенефіціаром цих прав і свобод і активно брати участь в їх реалізації, підтверджуючи свою прихильність цілям і принципам, що містяться в Статуті Організації Об’єднаних Націй і у Загальній декларації прав людини.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Фесенко, Владимир.
    Политические тенденции мая 2020 года. Новый скандал с тайными записями [Текст] / Владимир Фесенко // Економіст. - 2020. - № 6. - С. 11
Рубрики: Політичне життя--Україна, 2020 р.
Анотація: Однією із скандальних подій травня 2020 року стала прес-конференція народного депутата А. Деркача, на якій він оприлюднив запис телефонної розмови екс-президента України П. Порошенка та колишнього віце-президента США Дж. Байдена.


Дод.точки доступу:
Деркач, Андрій Леонідович (український політик, народний депутат Верховної Ради України ІІІ-ІХ скликань ; р. н. 1967) \про нього\; Порошенко, Петро Олексійович (укр. політик, підприємець, олігарх, п'ятий Президент України (2014-2019) ; 1965-) \про нього\; Байден, Джо (американський політик ірландського походження, сенатор США від штату Делавер (з 1973), член демократичної партії ; р. н. 1942) \про нього\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)