Гуржій, А. М.
    Завдання ХІХ Міжнародної олімпіади з інформатики та рекомендації щодо їх розв"язання [Текст] / А. М. Гуржій, В. В. Бондаренко // Комп'ютер у школі та сім'ї. - 2008. - № 7. - С. 41-45
Рубрики: Інформатика--Олімпіади
Анотація: Наведені завдання та реокмендації щодо їх розв"язання


Дод.точки доступу:
Бондаренко, В. В.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Гуржій, А. М.
    Завдання ХХІ Міжнародної олімпіади з інформатики та рекомендації щодо їх розв'язання [Текст] / А. М. Гуржій // Комп'ютер у школі та сім'ї. - 2009. - № 6. - С. 40-47
Рубрики: Інформатика--Олімпіади
Анотація: В статті наведені завдання.


Дод.точки доступу:
Бондаренко, В. В.




    Гуржій, А. М.
    Завдання XXIII Міжнародної олімпіади з інформатики та рекомендації щодо їх розв'язання / А. М. Гуржій, В. В. Бондаренко // Комп’ютер у школі та сім’ї. - 2011. - № 6. - С. 33-38
Рубрики: Інформатика--Олімпіади

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1

Дод.точки доступу:
Бондаренко, В. В.
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Гуржій, А. М.
    Навчальна програма інформатика. 5-9 класи загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу / ред. А. М. Гуржій, ред. В. Ю. Биков // Комп'ютер у школі та сім'ї : наук.-метод. журн. - 2012. - № 6. - С. 3-14
Рубрики: Інформатика--Планування учбового процесу
Кл.слова (ненормовані):
навчальна програма з інформатики
Анотація: Ця програма розроблена відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти і спрямована на реалізацію мети і завдань освітньої галузі "Технології", визначених у ньому. Вона розрахована на учнів, які не вивчали інформатику в початковій школі. Програма призначена для переважного використання у спеціалізованих школах із поглибленим вивченням предметів технічного (інженерного) циклу і спеціалізованих школах, гімназіях, ліцеях, колегіумах, класах з поглибленим вивченням окремих предметів, зокрема природничо-математичного спрямування.


Дод.точки доступу:
Биков, В. Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)


Шифр: К100/2012/6
2012р.6
Зміст:
Гуржій, А. М. Лист ПТЗО № 14.1/12-Г-265 від 05.09.2012. Навчальна програма інформатика. 5-9 класи загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу / А. М. Гуржій, В. Ю. Биков. - С.3-14
Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/9-592 від 23.08.2012 р. Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою у 2012/13 навчальному році. - С.15-17 : генеалогич. табл.
Хачіров, Тимур Станіславович. Безпека серфінгу в Інтернеті / Т. С. Хачіров. - С.18-20. - Бібліогр. в кінці ст. (9 назв)
Глинський, Ярослав Миколайович. Сім способів програмування в середовищі VBA / Я. М. Глинський, В. А. Ряжська. - С.21-25. - Бібліогр. в кінці ст. (6 назв)
Щербакова, Наталя Олександрівна. Інтегровані уроки інформатики: сутність, ефективність, методика / Н. О. Щербакова. - С.26-28
Алєксєєва, Ганна Миколаївна. Інтерактивні комп’ютерні технології навчання / Г. М. Алєксєєва. - С.28-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Усата, Олена Юріївна. Вивчення MS Publisher з використанням особистісно орієнтованих технологій навчання / О. Ю. Усата, Я. Б. Сікора. - С.32-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Олефіренко, Надія Василівна. Сучасні інструментальні засоби створення електронних ресурсів навчального призначення / Н. В. Олефіренко. - С.36-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Лапшина, Ірина Сергіївна. Адаптивні підходи до моделювання освітніх процесів у системі дистанційного навчання / І. С. Лапшина. - С.42-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Висоцька, Ольга Євгенівна. Формування єдиного інформаційно-освітнього простору як чинник випереджаючої освіти для сталого розвитку / О. Є. Висоцька, М. Г. Ватковська. - С.48-50
Обрізан, Катерина Миколаївна. Використання олімпіадних завдань на уроках інформатики / К. М. Обрізан. - С.51-53
Кількість учасників учнівських команд IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики у 2012/2013 навчальному році. - С.54
Кількість учасників учнівських команд IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2012/2013 навчальному році. - С.55
Безкоштовний Інтернет високої швидкості для українських шкіл. - С.55-56
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Гуржій, А. М.
    Завдання XXIV Міжнародної олімпіади з інформатики та рекомендації щодо їх розв’язання / А. М. Гуржій, В. В. Бондаренко // Комп’ютер у школі та сім’ї : наук.-метод. журн. - 2012. - № 7. - С. 48-51
Рубрики: Інформатика--Олімпіади, конкурси, турніри
Кл.слова (ненормовані):
ОЛІМПІАДНІ ЗАДАЧІ
Анотація: В статті наведено рекомендації щодо розв’язування завдань міднародної олімпіади з інформатики.


Дод.точки доступу:
Бондаренко, В. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гуржій, А. М.
    Дослідження ефективності використання динамічних аудіовізуальних електронних засобів [Текст] / А. М. Гуржій, В. П. Волинський, Л. П. Ткачова // Педагогіка і психологія. - 2013. - № 1. - С. 82-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Засоби навчання--Мультимедійні
Анотація: Подано результати проведених експериментально-емпіричних досліджень про змістове наповнення, структуризацію навчального матеріалу динамічних аудіовізуальних електронних засобів та технологію їх використання для повнішої реалізації наочності навчання, його інтенсифікації та раціоналізації.


Дод.точки доступу:
Волинський, В.П.; Ткачова, Л.П.




    Гуржій, А. М.
    Технологія створення аудіовізуальних електронних засобів [Текст] / А. М. Гуржій, В. П. Волинський, Л. П. Ткачова // Педагогіка і психологія. - 2013. - № 2. - С. 66-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аудіовізуальні електронні засоби
Анотація: Визначено змістові ознаки організаційних, педагогічних вимог, які потрібно реалізувати в процесі створення аудіовізуальних електронних засобів як автономних мультимедійних засобів навчання, а також технологію практичної реалізації вимог.


Дод.точки доступу:
Волинський, В.П.; Ткачова, Л.П.




    Гуржій, А. М.
    Дизайн-проектування статичних аудіовізуальних електронних засобів умовнографічної наочності [Текст] / А. М. Гуржій, В. П. Волинський, Л. П. Ткачова // Педагогіка і психологія. - 2013. - № 3. - С. 24-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Педагогіка--Дошкільна--Засоби навчання--Статистичні аудіовізуальні електронні засоби умовної наочності
Анотація: Описано технологію дизайн-проектування статистичних аудіовізуальних електронних засобів умовнографічної наочності як автономних мультимедійних засобів навчання. Подано рекомендації їх змістового наповнення й структуризації.


Дод.точки доступу:
Волинський, В.П.; Ткачова, Л.П.




    Гуржій, А. М.
    Дидактичні основи створення динамічних аудіовізуальних електронних засобів [Текст] / А. М. Гуржій, В. П. Волинський, Л. П. Ткачова // Педагогіка і психологія. - 2013. - № 4. - С. 58-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Педагогіка--Динамічні аудіовізуальні електронні засоби
Анотація: Визначено дидактичні основи створення динамічних аудіовізуальних електронних засобів як автономних засобів навчання та вимоги до них. Подано рекомендації з їхнього змістового наповнення.


Дод.точки доступу:
Волинський, В.П.; Ткачова, Л.П.




    Гуржій, А. М.
    Створення електронних підручників: проблеми і завдання [Текст] / А. М. Гуржій, О. М. Топузов, В. П. Волинський // Педагогіка і психологія. - 2014. - № 2. - С. 52-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підручники--Електронні--Проблеми і завдання
Анотація: Виписано змістові ознаки проблем і завдань створення електронних підручників. Визначено систему заходів, які потрібно практично реалізувати для розроблення, створення й забезпечення закладів освіти нормативними та якісними електронними підручниками.


Дод.точки доступу:
Топузов, О.М.; Волинський, В.П.




    Гуржій, А. М.
    електронні підручники, аудіовізуальні електронні засоби і охорона здоров’я учнів [Текст] / А. М. Гуржій // Педагогіка і психологія. - 2014. - № 1. - С. 44-50. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Аудіовізуальні електронні засоби--Здоров'я учнів
Анотація: На основі аналізу результатів дослідження визначено вплив аудіовізуальних електронних засобів як автономних мультимедійних засобів навчання із використанням комп’ютерної техніки на здоров’я учнів. Наведено рекомендації з оптимізації динаміки розумової працездатності учнів.


Дод.точки доступу:
Топузов, В. П.; Волинський, В. П.; Дідковський, І. В.
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Гуржій, А. М.
    Концептуальні основи побудови моделі технології і методики застосування аудіовізуальних електронних засобів як автономних мультимедійних засобів навчання [Текст] / А. М. Гуржій, В. П. Волинський, О. В. Чорноус, О. С. Красовський // Педагогіка і психологія. - 2015. - № 2. - С. 18-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Засоби навчання--Аудіовізуальні--Електронні
Анотація: Виписано змістові ознаки і актуальність проблеми побудови моделі технології та методики застосування аудіовізуальних електронних засобів як автономних мультимедійних засобів навчання та визначено концептуальні основи її вирішення.


Дод.точки доступу:
Волинський, В. П.; Чорноус, О. В.; Красовський, О. С.




    Гуржій, А. М.
    Модель технології і методики застосування аудіовізуальних електронних засобів як автономних мультимедійних засобів навчання [Текст] / А. М. Гуржій // Педагогіка і психологія. - 2015. - № 3. - С. 29-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Засоби навчання--Мультимедійні
Анотація: У статті виписано зміст та актуальність проблеми побудови технології і методики застосування аудіовізуальних електронних засобів. На основі аналізу завдань освіти, теорії і практики процесу навчання встановлено, що для отримання позитивно прогнозованого результату застосування аудіовізуальних електронних засобів їх потрібно використовувати як автономні мультимедійні засоби навчання. При цьому модель технології і методики їх застосування має передбачати поетапне виконання таких навчальних дій у формі пізнавальних впливів на учнів: мотивація навчальної діяльності учнів; організація (керівництво) діяльністю учнів; котроль якості отриманих результатів; раціоналізація діяльності учнів; повторення і систематизація знань; реалізація в комплексі пізнавально-репродуктивних, наслідувальних, пошуково-творчих видів діяльності.


Дод.точки доступу:
Волинський, В. П.; Чорноус, О. В.; Красовський, О. С.; Ткачова, Л. П.




    Гуржій, А. М.
    Дидактичне призначення і роль аудіовізуальних електронних засобів як автономних мультимедійних засобів навчання [Текст] / А. М. Гуржій, В. П. Волинський [и др.] // Педагогіка і психологія. - 2015. - № 4. - С. 54-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Засоби навчання--Аудіовізуальні--Електронні
Анотація: На основі аналізу теорії і практики використання аудіовізуальних електронних засобів та результатів експериментальних досліджень визначено зміст і актуальність проблеми визначення їх інформаційно-педагогічних можливостей, зокрема дидактичної ролі і призначення.


Дод.точки доступу:
Волинський, В. П.; Чорноус, О. В.; Красовський, О. С.; Топузов, М. О.