Гузенков, С.
    Як можна вивчати національні трагедії [Текст] : методичний матеріал / С. Гузенков // Історія в школах України. - 2008. - № 9 . - С. 20-22. - бібліогр.: 15 назв. - Зміст: Роль трагедій в національній історії ; Можливі паралелі ; Необхідно "олюднити" українську історію і повернути її обличчям до жертв трагедії ; Скоригувати питання про винуватців, ввівши в тему громадянський аспект ; Наголосити на можливості добра за найкритичніших умов
Рубрики: Суспільствознавча освіта--Зміст, форми, методи
   Методика викладання Історії

Кл.слова (ненормовані):
трагічність української історії -- голодомор
Анотація: В статті йдеться про необхідність "олюднити" українську історію. Проводиться паралель між українським Голодомором та єврейським Голокостом.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Гузенков, С.
    Село в очікуванні історії [Текст] : (за матеріалами учнівських робіт) / С. Гузенков // Історія в школах України. - 2009. - № 3 . - С. 28-29. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Суспільствознавча освіта--Зміст, форми, методи
Кл.слова (ненормовані):
історична освіта
Анотація: Стаття присвячена висвітленню історії рідного краю. Так, зокрема як приклад, наводиться обласний конкурс учнівської творчості "Мій рідний край - моя історія жива", присвячений 70-річниці утворення Запорізької області. За результатами його проведення можна зробити висновок, що значимість історії краю полягає тільки в тому, щоб бути ареною подій світової чи національної історії. Минувшина власного населеного пункту розглядається як другорядна. Це - хибний підхід. Що треба змінити і як застосовувати зміни у викладанні шкільного курсу історії - головна ідея статті.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Гузенков, С.
    Вивчаємо історію школи [Текст] / С. Гузенков // Історія в школах України. - 2009. - № 7/8. - С. 37-38. - Бібліогр.: 8 назв.
Рубрики: суспільствознавча освіта
Кл.слова (ненормовані):
історія школи
Анотація: Йдеться про вивчення історії школи, як новий підхід у відтворенні історії в розрізі проекту нової концепції історичної освіти.