Борисенко, В.
    Етнографічні дослідження на кафедрі етнології та українознавства КНУ ім. Тараса Шевченка [Текст] / В. Борисенко, М. Гримич // Народна творчість та етнографія. - 2004. - № 5. - С. 121-125
Рубрики: Етнографія України--ДОСЛІДЖЕННЯ


Дод.точки доступу:
Гримич, М.




    Гримич, М.
    Два виміри національного характеру [Текст] / М. Гримич // Наука і суспільство. - 2006. - № 9-10. - С. 27-30
Рубрики: Мистецтвознавство
Анотація: У наш час вивчення психологічних особливостей народу грунтується на соціологічних методах дослідження, з урахуванням біологічних, економічних та інших чинників. Двовимірність національного характеру, сформована впродовж віків, могутньо виявляється й сьогодні - у господарському і громадському житті, політиці і міжнаціональних стосунках.





    Гримич, М.
    Богдан Медвідський- дослідник українсько-канадського фольклору [Текст] / М. Гримич // Українознавство. - 2013. - № 2. - С. 134-135. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фольклористи--Персоналії--Канада





    Белімова, Тетяна.
    “Клавка” – роман про літературу, кохання й Київ [Текст] : рецензія / Тетяна Белімова // Слово і час. - 2019. - № 10. - С. 116-122
Рец. на кн. : Гримич М. Клавка / М. Гримич. - Київ: Нора-Друк, 2019. - 336 с.

Рубрики: Українська література--Проза--Роман, 21 ст.
Анотація: Стаття є рецензією на роман М. Гримач “Клавка”. Цей твір, що майже відразу очолив верхні рядки в списках продажів, має всі шанси стати культовим романом, а можливо, і національним бестселером. Адже його тема попри позірний ореол богемності опосередковано стосується всіх нас, апелює до історії, зображає один із найскладніших моменів в історії українского народу - повоєнне відновлення й розбудова нового життя, у тому не останню роль відіграла саме література.


Дод.точки доступу:
Гримач, Марина \про твір\