Гузар, Б. С.
    Роль і значення побічної продукції в сільськогосподарському виробництві [Текст] / Б.С. Гузар, Л.Л. Головко // Економіка АПК. - 2007. - № 9. - С. 102-107. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Регіональна економіка--Черкаська область--Уманський район
   Рослинництво--Зернові культури--Збирання

Кл.слова (ненормовані):
Травинництво -- Валовий намолот -- Доочищення -- Відходи
Анотація: Проаналізовано значення побічної продукції виробництва у сільському господарстві. На прикладі сільгоспформувань Уманського району Черкаської області досліджено якість збирання продукції зернових культур вітчизняними комбайнами та імпортними, їх ефективність щодо зменшення відходів зерновиробництва.


Дод.точки доступу:
Головко, Л.Л.




    Гузар, Б. С.
    Удосконалення бухгалтерського обліку земельних ресурсів і витрат на їхнє поліпшення в агроформуваннях [Текст] / Б.С. Гузар, Н.І. Загребельна, Л.Л. Головко // Економіка АПК. - 2007. - № 11. - С. 133-137. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Економіка підприємства--Облік витрат
   Землекористування--Аграрне--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Синтетичний облік -- Аналітичний облік -- Субрахунки -- Кадастровий номер
Анотація: Метою дослідження є розробка і обгрунтування організації синтетичного і аналітичного обліку земельних ресурсів в агроформуваннях в умовах відсутності ринку сільськогосподарських земель.


Дод.точки доступу:
Загребельна, Н.І.; Головко, Л.Л.




    Гузар, Б. С.
    Особливості обліку поточних біологічних активів тваринництва [Текст] / Б.С. Гузар, Н.І. Загребельна, Л.Л. Головко, Г.Ю. Аніщенко // Економіка АПК. - 2008. - № 3. - С. 106-110. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Сільськогосподарські підприємства
   Сільське господарство--Тваринництво--Облік поголів'я

Анотація: Автор вважає, що існуючий порядок обліку поточних біологічних активів тваринництва не розкриває впливу загибелі тварин на собівартість приросту живої маси і пропонує свій метод обліку падежу молодняку великої рогатої худоби і дорослих тварин на відгодівлі.


Дод.точки доступу:
Загребельна, Н.І.; Головко, Л.Л.; Аніщенко, Г.Ю.




    Гузар, Б. С.
    Удосконалення обліку продукції довгострокових біологічних активів тваринництва [Текст] / Б.С. Гузар, Н.І. Загребельна, Л.Л. Головко , Г.Ю. Аніщенко // Економіка АПК. - 2008. - № 5. - С. 108-113. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Регіональна економіка--Черкаська область--Уманський район--ФГ "Агрофірма "Базис"
   Тваринництво--ВРХ

   Бухгалтерський облік--Сільськогосподарські підприємства

Кл.слова (ненормовані):
Калькулювання -- Дебет -- Рахунок -- Приплід -- Нетелі
Анотація: Досліджується система обліку у тваринництві на прикладі агропідприємств Уманського району Черкаської області. Актуальність роботи зумовлена тим, що нині діюча система бухгалтерського обліку не відображає усіх видів продукції, які дає основне стадо великої рогатої худоби.


Дод.точки доступу:
Загребельна, Н.І.; Головко, Л.Л.; Аніщенко, Г.Ю.




    Гузар, Б. С.
    Облік поточних біологічних активів тваринництва та витрат на їхнє перетворення [Текст] / Б. С. Гузар, Н. І. Загребельна, Л. Л. Головко , Г. Ю. Аніщенко // Економіка АПК. - 2008. - № 9 . - С. 72-77. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Сільськогосподарські підприємства--Україна
   Тваринництво--Скотарство--Утриманння ВХР

Кл.слова (ненормовані):
Ремонтний молодняк -- Поголів'я -- Нетелі -- Аналітичні рахунки
Анотація: Розкрито деякі особливості обліку біологічних активів (зокрема великої рогатої худоби) у сільському господарстві. Для прикладу наведено дані розрахунків ТОВ "Полянецьке" Уманського району за 2007 рік.


Дод.точки доступу:
Загребельна, Н.І.; Головко, Л.Л.; Аніщенко, Г.Ю.




    Головко, Л. І.
    Використання опорних таблиць під час формування навичок грамотного письма на уроках української мови [Текст] / Л. І. Головко // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2009. - № 6. - С. 2-8.
Рубрики: Українська мова--Мовознавство--Методика викладання
Анотація: Розробки уроків з української мови.





    Головко, Л.
    Сім чудес світу : урок-проект з української мови у 8 класі [Текст] / Людмила Головко // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2011. - № 7/8. - С. 34-43.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Урок
   Українська мова--Синтаксис--Просте речення--Методика

Кл.слова (ненормовані):
просте речення -- типи речень за метою висловлювання -- урок-презентація виконаної роботи -- визначні пам'ятки Криму -- робота в групах -- "Я-концепція" (український характер)
Анотація: Подано конспект уроку за темою: "Сім чудес Криму. Просте речення. Типи речень за метою висловлювання". Урок має на меті за допомою сучасних технологій навчання поглибити знання учнів про речення як синтаксичну одиницю, розвивати їх словниковий запас. Створення власних проектів про визначні пам'ятки Криму, а також визначення рис національного українського характеру - все це сприяє розширенню кругозору учнів, естетичному розвитку та вихованню патріотичних почуттів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Головко, Л.
    Формуємо навички грамотного письма : Використання опорних таблиць в умовах технології особистісно зорієнтованого навчання [Текст] / Людмила Головко // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2011. - № 10. - С. 45-52.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Методи навчання--Особистісно зорієнтоване навчання
   Українська мова--Засоби навчання

Кл.слова (ненормовані):
повторення вивченого в 5-9 класах -- схема уроку -- умови вибору орфограми -- робота над помилками -- класифікація помилок -- таблиці з орфограмами та пунктограмами
Анотація: У статті визначено методику використання опорних таблиць за допомогою технології особистісно зорієнтованого навчання. Зокрема, приділено увагу підвищенню орфографічної грамотності учнів випускних класів, розвитку вмінь самостійно працювати над виправленням власних помилок з метою більш досконалої підготовки до ЗНО.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Головко, Л. С.
    Соціальний капітал: сутність та проблеми розвитку [Текст] / Л. С. Головко // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. - 2012. - № 1. - С. 5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальний капітал





    Головко, Л.
    Дієприслівник як особлива форма дієслова: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль : урок української мови : 7 клас [Текст] / Людмила Головко // Українська мова й література в сучасній школі. - 2012. - № 5. - С. 34-36.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Морфологія--Дієприслівник--Методика
   Українська мова--Урок

Кл.слова (ненормовані):
дієприслівник -- калина як символ та оберег -- робота в групах -- робота з текстом -- метод "Гронування"
Анотація: Запропоновано розробку уроку, який має на меті ознайомити учнів із дієприслівником як особливою формою дієслова, розвивати культуру мовлення, образне мислення, виховувати любов і шану до звичаїв, символів та оберегів українського народу.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Головко, Л.
    Пори року в поезії Володимира Сосюри : урок української літератури : 8 клас [Текст] / Людмила Головко // Українська мова й література в сучасній школі. - 2012. - № 6. - С. 53-55. - Зміст: "Чотири пори року" / Н. Забіла.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Письменники українські--Персоналія--Україна, 20 ст.
   Українська література--Урок

Кл.слова (ненормовані):
урок-презентація проектів -- життя і творчість В. Сосюри -- аналіз поезії В. Сосюри
Анотація: Подано розробку уроку з української літератури, який має на меті ознайомити учнів з життям і творчістю видатного поета Володимира Сосюри, дати поняття про епітет, вдосконалювати навички самостійної роботи учнів за індивідуальною програмою та вміння працювати у складі творчої групи.


Дод.точки доступу:
Сосюра, Володимир Миколайович (укр. письм., поет-лірик ; 1898-1965) \про твір\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Головко, Л.
    Урок математики у 1 класі [Текст] / Лідія Головко // Початкова школа. - 2013. - № 1. - С. 50.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Математика--Урок
Кл.слова (ненормовані):
урок математики -- додавання і віднімання числа 2
Анотація: Надано план-конспект уроку математики для 1 класу за темою "Складання таблиць додавання і віднімання числа 2. Розв'язування прикладів виду 6+2+2; 8-2-2. Віднімання за допомогою числового відрізка. Складання й розв'язування задач".

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Головко, Л. В.
    Сільські поселення України: трансформаційні зміни просторових характеристик [Текст] / Л. В. Головко // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 1. - С. 93-108. - Бібліогр. с. 106-108 (18 назв)
Рубрики: Сільські місцевості--Соціально-економічний розвиток
Анотація: Досліджено сучасні тенденції розвитку сільських населених пунктів України в контексті динамічних змін їх основних просторових характеристик. Виявлено особливості трансформаційних зрушень у сільських поселеннях за людністю та віддаленістю їх від найближчих адміністративно-господарських центрів (райцентру, сільської, селищної та міської ради) і об’єктів соціальної інфраструктури (дошкільних, загальноосвітніх і лікарняних закладів). Визначено характер впливу просторових параметрів поселень на процеси трансформації поселенської мережі, що полягає у структурному перерозподілі сільських поселень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Головко, Л. В.
    Благоустрій сільських поселень України: сучасні проблеми та напрями їх вирішення [Текст] / Л. В. Головко // Демографія та соціальна економіка. - 2018. - № 2. - С. 154-167. - Бібліогр.: с. 165-167 (19 назв)
Рубрики: Сільські місцевості--Інфраструктура
Анотація: Визначено проблеми благоустрою сільських поселень та обґрунтовані напрями їх вирішення в умовах децентралізації, що сприятиме зменшенню регіональних диспропорцій в соціальному розвитку сільських поселень України. Автор наголошує, що здійснення реформ у нашій країні відбувається шляхом реконструкції певної сфери, впровадження цілком нового інституційного поля в умовах оновленого законодавства. Окреслено, що ключовим індикатором у ході означених процесів є ступінь відповідальності та рівень співпраці місцевої влади і жителів громади у знаходженні можливостей для її перспективного розвитку та зміні якості життя українців у громадах. Проаналізовано міжнародний та вітчизняний досвід удосконалення благоустрою сільських поселень відповідно до потреб населення. Виявлено нагальні проблеми благоустрою сільських поселень у регіонах України. Обґрунтовано, що основними складовими благоустрою сільських поселень, які сприяють покращенню умов проживання населення та доступності соціальних, зокрема комунально-побутових послуг, є забезпеченість селян транспортною та інженерною інфраструктурою. Поліпшення стану цієї інфраструктури є основним завданням як місцевого, так і державного рівня. У цьому контексті оцінено роль місцевих органів самоврядування у заходах з благоустрою сільських поселень. Аргументовано позитивний вплив процесу децентралізації на поліпшення благоустрою сіл. У зв'язку з наданням громадам більших повноважень, автор вважає за доцільне розглядати благоустрій сільських поселень з точки зору спільних умов проживання. Встановлено вплив активізації населення на покращення спільних умов проживання в сільських поселеннях. Визначено важливість удосконалення нормативно-правової бази для впровадження концесії. Запропоновано напрями вирішення проблем благоустрою сільських поселень України та покращення умов життя сільського населення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Головко, Л.
    Правове забезпечення якості питної води за законодавством України і ЄС [Текст] / Л. Головко // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. - 2016. - № 2 (103): Юридичні науки. - С. 68-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правове забезпечення--Питна вода--Якість--Україна--ЄС, 21 ст.





    Головко, Л. В.
    Модернізація сільського житлового фонду в Україні [Текст] / Л. В. Головко // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 4. - С. 103-115. - Бібліогр. с. 114-115 (14 назв)
Рубрики: Сільські місцевості--Житловий фонд--Модернізація
Анотація: Метою статті є визначення сучасних тенденцій і нових підходів до покращення якості комунальних благ житла сільських поселень і використання полишеного мешканцями житлового фонду залежно від його стану та потреб населення. Визначено характерні особливості та сучасний стан сільського житлового фонду України. Означена асиметричність якості житлового фонду у міській та сільській місцевості. Обґрунтовано, що рівень забезпеченості житлом у сільській місцевості вищий ніж у міській, значну частину фонду складають будинки старої забудови, які потребують реконструкції та модернізації. Виявлено взаємозв’язок демографічного чинника та структурних змін сільського житлового фонду, значну роль в якому відіграють негативні процеси природного та механічного приросту населення. Це призводить до зростання кількості полишених мешканцями будинків, створюючи при цьому проблему збереження житлового фонду і потребу пошуку нових підходів до її вирішення з урахуванням суспільних трансформацій. Проаналізовано індикатори облаштування житлового фонду у сільській місцевості. Побудовано інтегральний індекс модернізації сільського житлового фонду, що вказує на збереження територіальних диспропорцій упродовж 2013–2017 рр. Оцінено кількісні та якісні показники житлових умов сільського населення, що визначають ступінь задоволення його соціальних потреб. Виявлено позитивні тенденції модернізації сільського житлового фонду в деяких регіонах України. Визначено пріоритетні напрями створення комфортного житлового середовища у сільських поселеннях залежно від стану житлового фонду та потреб населення. Основну увагу спрямовано на реконструкцію полишеного мешканцями житлового фонду з використанням екологічних технологій, адаптації нових стилів інтер’єру. Запропоновано нові підходи до використання полишеного мешканцями сільського житлового фонду у контексті викликів суспільства: приміщення нині закритих профтехучилищ для створення реабілітаційних, соціальних і молодіжних центрів; житлові полишені мешканцями будинки – для створення мережі соціального лофт-житла для малозабезпечених сімей, переселенців, потерпілих унаслідок техногенних чи природних ситуацій, тимчасового соціального житла для молодих спеціалістів; орендування садиб для застосування у сфері туризму, зокрема у розвитку туристичних кластерів, що є актуальним у формуванні тенденцій до зростання сільського туризму та урізноманітнення його видів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)