Гевко, В.
    Відтворення обстановки та обставин події: проблемні питання [Текст] / В.Гевко // Право України. - 2000. - N 4. - С. 79-80
Рубрики: Кримінальна справа--Розслідування--Відтворення подій





    Гевко, В.
    Проблеми визначення поняття доказів та їх процесуальних джерел [Текст] / В. Гевко // Право України. - 2005. - № 10. - С. 92-95. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Кримінально-процесуальне право--Докази
Анотація: Трактування поняття доказів у кримінальному судочинстві. Докази у кримінальному процесі.





    Гевко, В.
    Удосконалення процесуальної форми як основа реформування кримінального судочинства України [Текст] / В. Гевко // Право України. - 2010. - № 2. - С. 150-157. - Библиогр.: с. 156 (10 назв)
Рубрики: Кримінальне судочинство--Реформування
Анотація: У статті подається коротка характеристика процесу реформування вітчизняного кримінального судочинства і підготовки проекту КПК України. Порушуються проблемні питання положення концепції, на основі якої має готуватись такий нормативно-правовий акт. Стаття продовжує дискусію навколо окремих правових інститутів двох проектів КПК України, особливо в частині досудового розслідування.





    Гевко, В. Л.
    Основні аспекти організації підприємств мережевого типу [Текст] / В. Л. Гевко // Економіка та держава. - 2018. - № 7. - С. 67-69 : табл. - Бібліогр. с. 69 (8 назв)
Рубрики: Підприємства--Мережеві технології
Анотація: В умовах глобалізації економіки та її інтеграції в соціальні процеси підприємствам необхідно застосовувати мережеві підходи для отримання конкурентних переваг у виробничому та збутовому сегментах своєї діяльності. У статті узагальнено та згруповано основні особливості підприємств мережевого типу та їх відмінності від традиційних. Охарактеризовано особливості внутрішніх, стабільних та динамічних мережевих зв'язків. Визначено роль людського капіталу та міжособистісних комунікацій у досягненні успіху підприємства мережевого типу, зокрема за рахунок використання сучасних медійних каналів. Зазначено вимоги до сучасних інформаційних систем для підприємств мережевої торгівлі. Окреслено особливості використання системи з розподіленими базами даних та інформаційної системи з єдиною базою даних для підприємств роздрібної торгівлі. Охарактеризовано основні особливості, а також переваги і недоліки оболонкового та віртуального різновидів підприємств мережевого типу. Зазначено можливі напрями подальших досліджень за цією тематикою.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)