Власов, А.
    Реалізація демократії як принципу конституціоналізму в Європейському Союзі [Текст] / А. Власов // Юридична Україна. - 2006. - № 4. - С. 20-25. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Конституція Європейського Союзу
Кл.слова (ненормовані):
ЄВРОПЕЙСЬКА СПІЛЬНОТА -- НІЦЦЬКИЙ ДОГОВІР -- ДЕРЖАВА-ЧЛЕН
Анотація: Дана стаття пояснює специфіку конституціоналізму Європейського Союзу та аналізує реалізацію принципу демократії в законодавстві та практиці Європейського Союзу.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Власов, А.
    Реалізація прав людини як принципу конституціоналізму в Європейському Союзі [Текст] / А. Власов // Юридична Україна. - 2007. - № 4. - С. 45-50. - Бібліографія: 22 назви
Рубрики: Європейський Союз--Права людини--Реалізація
Анотація: Аналізується майже весь спектр можливостей забезпечення прав та свобод людини в Європейському Союзі.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільних прим. немає
-ЕП) зайняті




   
    Интенсификация дуговых и электрошлаковых процессов сварки путем введения экзотермической смеси [Текст] / А. Ф. Власов, Н. А. Макаренко, Д. А. Волков // Автоматическая сварка. - 2017. - № 1. - С. 19-25 : рис. - Библиогр.: с. 25 (21 назв.)
Рубрики: Зварювання--Зварювальні матеріали
Анотація: Доведено, що введення в покриття електродів екзотермічної суміші до 53,4 % призводить до збільшення коефіцієнтів: розплавлення стержня, наплавлення, швидкості плавлення електродів та розплавлення покриття електродів. Підвищення товщини покриття електродів, що містять 44,4 % екзотермічної суміші, від 0,5 до 2,6 мм призводить до збільшення кількості екзотермічної суміші та коефіцієнта наплавлення, до зниження значення коефіцієнта розплавлення стержня, збільшення масової швидкості плавлення покриття. Доведено, що ефективним способом підвищення продуктивності електрошлакових процесів є використання екзотермічного флюсу: окалини, феросплавів, алюмінієвого порошку і стандартного флюсу (АН Ф-6 та ін.) в кількостях, достатніх для протікання екзотермічних реакцій, що забезпечує виділення додаткового тепла в стартовий період електрошлакових процесів і сприяє прискореному наведенню шлакової ванни необхідного обсягу на "твердому" стартіяк по монофілярній, так і біфілярній схемам ведення процесу замість "рідкого" старту. Електрошлакові процеси з використанням екзотермічного легованого флюсу на "твердому" старті дозволяють отримувати (в порівнянні з існуючими способами наведення шлакової ванни) збільшення виходу придатного металу на 2...10 %; економію на розплавлення 1 кг стандартного флюсу 1,2...1,4 кВт?год; скорочення часу стартового періоду процесу ЕШП до 25 %. Встановлено, що введення в екзотермічні флюси алюмінію в якості розкислювача збільшує вміст в шлаковій ванні оксиду алюмінію (Al2O3), її опір і підвищує продуктивність електрошлакового процесу.


Дод.точки доступу:
Власов, А. Ф. ; Макаренко, Н. А. ; Волков, Д. А.