Кір`ян, Т.
    Системно-концептуальний підхід щодо соціально-професійної реабілітації інвалідів [Текст] / Т. Кір`ян, І. Верховод // Україна: аспекти праці. - 2007. - № 2. - С. 3-11 : Табл.: 1; Рис.: 1. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Соціальний захист--Інваліди
Анотація: Мета публікації - обгрунтування необхідності оновлення методологічного підходу щодо соціально-професійної реабілітації інвалідів завдяки врахуванню й закріпленню в ньому системно-концептуальних положень.


Дод.точки доступу:
Верховод, І.




    Верховод, І.
    Структурні зрушення зайнятості населення України в контексті соціалізації сфери праці [Текст] / І. Верховод // Україна: аспекти праці. - 2011. - № 2. - С. 18-25. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Соціально-трудові відносини
Анотація: Досліджена специфіка вітчизняної моделі соціально-трудових відносин, запропоновано оцінка відповідності структурних зрушень зайнятості населення України вимогам і пріоритетам соціальної сфери праці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Верховод, І.
    Інформатизація, інноваційність та продуктивність праці: дослідження взаємозв'язку [Текст] / І. Верховод // Україна: аспекти праці. - 2012. - № 2. - С. 36-41. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Суспільне виробництво--Інформатизація
Анотація: У статті досліджуються зв'язки між інформатизацією праці, зростанням вагомості її інноваційної складової та динамікою продуктивності праці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Верховод, І.
    Соціалізація розподілу благ: досвід європейських країн і проблеми України [Текст] / І. Верховод, О. Леушина // Україна: аспекти праці. - 2013. - № 3. - С. 43-50. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Соціальне забезпечення--Зарубіжний досвід
   Соціальне партнерство--Зарубіжний досвід

Анотація: Досліджені питання суперечності між вимогами соціалізації розподілу благ і потребами підтримання глобальної конкурентоспроможності національного виробництва. Запропоновано критерій класифікації європейських країн за способом вирішення такої суперечності та обгрунтовано сферу застосування їхнього досвіду для формування державної політики доходів в Україні.


Дод.точки доступу:
Леушина, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Верховод, І.
    Теоретичні основи ідентифікації та принципи реформування соціальної сфери економіки сучасної України [Текст] / І. Верховод // Україна: аспекти праці. - 2014. - № 6. - С. 28-37. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Соціальна політика
Анотація: У статті виділено відмінності в методологічних підходах до визначення меж і суспільних функцій соціальної сфери, властивих вітчизняній і західній науковим школам. Запропоновано критерії, що можуть використовуватись для ідентифікації окремих сфер і видів економічної діяльності, належних до соціальної сфери. Визначено обмеження і можливості оновлення механізмів ресурсного забезпечення діяльності установ соціальної сфери і нормування доступу до їх продуктів з урахуванням зарубіжного досвіду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Верховод, І.
    Апробація елементів комплексної методики оцінювання соціальних програм і політики на прикладі проекту створення індустріального парку в м. Мелітополь [Текст] / І. Верховод // Україна: аспекти праці. - 2019. - № 3. - С. 32-40. - Бібліогр. с. 40 (12 назв)
Рубрики: Індустріальні парки--Маріуполь, місто
Анотація: Статтю присвячено апробації методичних підходів до оцінювання соціально-економічного ефекту від реалізації суспільно значущих програм за матеріалами проекту створення індустріального парку в м. Мелітополь. Для обґрунтування ухвалення рішення про доцільність оцінюваного проекту використано показник чистої теперішньої (приведеної) вартості проекту, що відбиває відмінність між потоками чистих (зменшених на витрати) вигід від реалізації проекту порівняно з кращою альтернативною можливістю використання наявного в стейкхолдерів проекту ресурсного потенціалу. Проведено ідентифікацію груп стейкхолдерів реалізації проекту та специфічних витрат і вигід, передбачених проектною документацією для кожної з таких груп. Визначено ключові параметри реалізації проекту, від додержання планових значень яких залежить досягнення порогових значень показників його соціально-економічної ефективності, та оцінено допустимі для збереження доцільності проекту коливання ключових параметрів його реалізації. Підтверджено, що концепція економічного оцінювання соціальних проектів і програм дозволяє обґрунтовувати змістовні рішення щодо напрямів використання ресурсного потенціалу стейкхолдерів завдяки врахуванню не тільки фінансових показників окупності інвестицій, а й оцінок внеску проекту в динаміку добробуту територіальної громади.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)