Колотуха, Сергій.
    Кредитування підприємств агросфери: стан, проблеми та напрями вдосконалення [Текст] / Сергій Колотуха, Петро Боровик, Іван Коваленко // Банківська справа. - 2013. - № 5. - С. 115-125
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Банківське кредитування--Україна
Анотація: Розглядаються проблеми банківського кредитування сільськогосподарських підприємств в Україні. За результатами дослідження автори визначили напрями вдосконалення чинних механізмів банківського кредитування сільськогосподарських підприємств.


Дод.точки доступу:
Боровик, Петро; Коваленко, Іван
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Боровик, Петро.
    Формування сучасної системи фінансового менеджменту на молокопереробних підприємствах [Текст] / Петро Боровик, Сергій Колотуха, Іван Коваленко // Банківська справа. - 2013. - № 11-12. - С. 112-119 : табл.
Рубрики: Фінансовий менеджмент--Підприємства
Кл.слова (ненормовані):
фінансовий контроль -- контролінг
Анотація: У статті обгрунтовано необхідність запровадження на вітчизняних підприємствах повноцінної служби фінансового менеджменту, яка передбачає, не лише фінансового директора, бухгалтерію та планово-економічний відділ, але й відділи контролінгу та фінансоваго контролю.


Дод.точки доступу:
Колотуха, Сергій; Коваленко, Іван
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Боровик, Петро.
    Регулювання інноваційно-інвестиційних процесів з використанням механізму справляння ПДВ [Текст] / Петро Боровик, Сергій Колотуха, Іван Коваленко // Банківська справа. - 2014. - № 9-10. - С. 11-17 : табл. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Податок на додану вартість
Кл.слова (ненормовані):
спеціальний режим -- аграрна сфера -- податкове регулювання -- податковий кодекс України
Анотація: У статті проведено аналіз сучасного вітчизняного механізму справляння податку на додану вартість. На підставі результатів аналізу автори обгрунтовують напрями вдосконалення порядку нарахування та сплати цього податку спрямовані на посилання його регулівних властивостей.


Дод.точки доступу:
Колотуха, Сергій; Коваленко, Іван
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Боровик, Петро.
    Проблеми адміністрування та напрями вдосконалення механізму справляння єдиного податку в Україні [Текст] / П. Боровик, С. Кокотуха, В. Бечко // Бухгалтерський облік і аудит. - 2015. - № 2/3. - С. 14-19. - Бібліогр. с. 18-19 (20 назв)
Рубрики: Місцеві бюджети
   Місцеві податки і збори

Анотація: Метою даної статті є обгрунтування перспектив подальшого використання пільгових режимів прямого оподаткування доходів суб'єктів малого та аграрного бізнесу в Україні. Для виконання поставленої мети в ході проведення дослідження використано економіко-стратегічні методи досліджень, зокрема, монографічний метод, метод порівняння, графічний, а також табличний методи.


Дод.точки доступу:
Кокотуха, Сергій; Бечко, Валентин
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Боровик, Петро.
    Спеціальні податкові режими для аграрного бізнесу: сучасні проблеми та перспективи подальшого застосування [Текст] / П. Боровик, О. Непочатенко, В. Сліпченко // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 2. - С. 24-29. - Бібліогр. с. 28-29 (22 назви)
Рубрики: Сільське господарство--Оподаткування
Анотація: В статті розглянуто останні зміни до механізмів пільгових режимів оподаткування суб'єктів аграрного сектору економіки, досліджено недоліки вітчизняних пільгових податкових режимів для агробізнесу та розглянуто перспективи їх подальшого використання.


Дод.точки доступу:
Непочатенко, Олександр; Сліпченко, Володимир
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Боровик, Петро.
    Проблеми механізму державного соціально-пенсійного забезпечення в Україні [Текст] / Петро Боровик, Петро Бечко, Іван Коваленко // Банківська справа. - 2016. - № 1. - С. 75-83 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Пенсійне забезпечення в Україні
Кл.слова (ненормовані):
соціально-пенсійні фонди України -- єдиний соціальний внесок -- соціально-пенсійне страхування -- соціальний захист
Анотація: Сучасний стан формування доходів та фінансування витрат бюджетів вітчизняних соціально-пенсійних фондів передбачає збільшення доходів зазначених фондів, що можливо зробити шляхом розширення бази справляння єдиного соціального внеску за рахунок витрат громадян на придбання предметів розкоші, елітного житла, закордонних туристичних путівок, а у найближчому майбутньому - квитків на космічні подорожі.


Дод.точки доступу:
Бечко, Петро; Коваленко, Іван
Є примірники у відділах:
(06.06.2016р. - Б.ц.) (вільний)




    Боровик, Петро.
    Тенденції розвитку вітчизняного пенсійного страхування / П. Боровик, С. Колотуха // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2018. - № 9. - С. 58-57 : рис. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Економіка--Пенсійне забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
соціально-пенсійні фонди України -- єдиний соціальний внесок -- соціально-пенсійне страхування -- соціальний захист -- пенсійне забезпечення
Анотація: В статті досліджено недоліки оновленого механізму державного пенсійного забезпечення в Україні та обгрунтовано напрями його вдосконалення.


Дод.точки доступу:
Колотуха, Сергій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Боровик, Петро.
    Часткова відмова від прав та визнання прав на винахід недійсними частково [Текст] / Петро Боровик // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2020. - № 5. - С. 51-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Винаходи--Авторське право--Часткова відмова
Анотація: Часткова відмова від прав чи визнання прав недійсними досить часто викликає низку запитань, зокрема, стосовно певної процедури визначення всього обсягу прав за патентом та частини цих прав. Оскільки обсяг прав визначається формулою винаходу, то часткова відмова від прав або визнання прав недійсними частково є по суті зміною обсягу прав, які визначаються опублікованою формулою. Стаття розкриває підстави для відмови від прав на винахід і механізм реалізації відмови згідно з чинним законодавством, як у випадку групи винаходів, так і для часткової відмови чи часткового визнання недійсними прав на винахід із формулою з одним незалежним пунктом.