Боднар, М. І.
    Становлення лізингових відносин в Україні [Текст] / М.І.Боднар // Економіка АПК. - 2001. - N1. - С. 37-40
Рубрики: Лізинг--АПК


Дод.точки доступу:
Боднар, Т.А.




    Боднар, Т.
    Погашення договірного зобов'язання як спосіб його припинення [Текст] / Т. Боднар // Юридична Україна. - 2004. - № 3. - С. 28-32
Рубрики: Договірні зобов'язання--Погашення





    Боднар, Т.
    Підтвердження виконання договірного зобов'язання [Текст] / Т. Боднар // Юридична Україна. - 2004. - № 12. - С. 37-42. - Бібліогр.: 19 назв
Рубрики: Договірні зобов'язання--Виконання
   Приватне право України--Договори






    Боднар, Т.
    Добросовісність, розумність та справелдивість як принципи виконання договірного зобов'язання [Текст] / Т. Боднар // Юридична Україна. - 2005. - № 3. - С. 39-46
Рубрики: Цивільне право України--ЗОБОВ'ЯЗАЛЬНЕ ПРАВО
Анотація: У статті досліджується значення принципів добросовісності, розумності і справедливості при виконанні договорних зобов'язань та їх функціональне призначення

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Боднар, Т.
    Значні правочини акціонерних товариств [Текст] / Т. Боднар // Юридична Україна. - 2009. - № 1. - С. 43-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Акціонерне право України--Акціонерні товариства--Правочини
Анотація: Розглядається Розділ ХІІІ нового ЗУ "Про акціонерні товариства" , норми якого присвячені значним правочинам та правочинам, щодо вчинення яких є заінтересованість.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Боднар, Т.
    Правочини акціонерних товариств, щодо вчинення яких є заінтересованість [Текст] / Т. Боднар // Юридична Україна. - 2009. - № 2. - С. 36-40
Рубрики: Акціонерні товариства--Правочини
Анотація: Теоретично осмислюється поняття правочинів акціонерного товариства, щодо вчинення яких є заінтересованість, досліджується порядок прийняття рішення про їх вчинення та наслідки його недотримання.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Боднар, Т.
    Приватні та публічні аспекти в правовому регулюванні договірних відносин у сфері підприємництва [Текст] / Т. Боднар // Право України. - 2009. - № 8. - С. 28-31. - Библиогр.: с. 31 (9 назв)
Рубрики: Підприємництво--Правові аспекти
Анотація: Проведене дослідження дії принципу договірної свободи і його обмежень у сфері підприємницької діяльності дає підстави для висновку про застосування у зазаначеній сфері, зокрема при регулюванні договірних відносин суб'єктів господарювання.





    Боднар, Т.
    Одностороння відмова від зобов'язання (договору) у контексті самозахисту цивільного права та інтересу [Текст] / Т. Боднар // Право України. - 2012. - № 9. - С. 110-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договір--Цивільні відносини
Анотація: У статті досліджуються питання односторонньої відмови від зобов'язання (договору) у контексті самозахисту цивільного права та інтересу. Проведено розмежування односторонньої відмови, як способу самозахисту зазначеного інтересу. Сформульовоно пропозиції щодо внесення змін до Цивільного кодексу України, які спрямовані на забезпечення здійснення права на самозахист інтересу.





    Боднар, Т.
    Деякі аспекти захисту цивільних прав при зміні і припиненні договірних зобов'язань [Текст] / Т. Боднар // Право України. - 2014. - № 2. - С. 171-179. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договірні зобов'язання--Зміна і припинення
Анотація: У статті досліджуються окремі проблеми захисту цивільних прав при зміні і припиненні договірних зобов'язань.





    Боднар, Т.
    Особливості договору про закупівлю [Текст] / Т. Боднар // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. - 2017. - № 1 (104): Юридичні науки. - С. 5-7. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договір про закупівлю--Особливості укладання
Анотація: Досліджено особливості договору про закупівлю, що стосуються обмеження договірної свободи, зміни істотних умов договору, нікчемності договору, забезпечення виконання зобов'язань за договором. Зазначені особливості зумовлені тим, що договір про закупівлю опосередковує здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.





    Щербина, В. С.
    Особливості правового режиму державного майна, закріпленого за закладами освіти, культурними та медичними закладами державної форми власності [Текст] / В. С. Щербина, Т. В. Боднар // Юридична Україна. - 2019. - № 7. - С. 12-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державне майно--Правовий режим--Україна
Кл.слова (ненормовані):
право господарського відання -- право оперативного управління
Анотація: Досліджуються особливості правового режиму державного майна, що належить державним закладам освіти, культури та медицини. Виділено головні особливості зазначеного правового режиму, а також запропоновано максимально його уніфікувати в частині: а) джерел фінансування, та формування майна цих закладів; б) прав, на яких за ними закріплюється державне майно; в) обмежень щодо відчуження цього майна; г) порядку розпорядження майном, що тимчасово не використовується для забезпечення основної діяльності закладів; ґ) порядку розпорядження коштами, отриманими від надання платних послуг.


Дод.точки доступу:
Боднар, Т. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)