Бобрик, В.
    Свобода діяльності засобів масової інформації і право людини на приватність: пошук правового компромісу [Текст] / В.Бобрик // Підприємництво, господарство і право. - 2001. - № 9. - С. 56-58
Рубрики: Засоби масової інформації--Свобода діяльності--Правові аспекти
   Приватне право






    Бобрик, В.
    Про доцільність трансформації поняття "особисте життя" в поняття "приватність" у цивільному праві України [Текст] / В. Бобрик // Юридична Україна. - 2008. - № 4 . - С. 54-59
Рубрики: Цивільне право України--Особисте життя--Приватність--Трансформація
Анотація: Про трансформацію поняття "особисте життя" на "приватність" у цивільному праві України.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Бобрик, В.
    Проблеми законодавчого регулювання правових наслідків визнання господарських договорів недійсними за позовами органів державної податкової служби [Текст] / В. Бобрик, Д. Павлов // Юридична Україна. - 2008. - № 5 . - С. 60-63
Рубрики: Податкове законодавство України--Господарські договори
Анотація: Науковий аналіз проблеми застосування наслідків недійсності двосторонніх правочинів, при вчиненні яких стороною було порушено норми податкового законодавства.


Дод.точки доступу:
Павлов, Д.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Бобрик, В. О.
    Глокалізаційні трансформації у процесах сталого розвитку Карпатського Єврорегіону [Текст] / В. О. Бобрик // Економіка та держава. - 2020. - № 8. - С. 95-100 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 100 (15 назв)
Рубрики: Сталий розвиток--ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД--Карпатський Єврорегiон
Анотація: Динамічний характер сучасних трансформацій виводить на перший план питання сталого просторового розвитку, які є невід'ємною складовою суспільного буття. У статті розкрито теоретичні засади та методологічні підходи до формування уявлень стосовно сталого просторового розвитку суспільства. Зосереджено особливу увагу на феномені глокалізації, який сприяє виокремленню та отримуванню додаткових ефектів в умовах глобалізації від локальних особливостей і ресурсів. У межах пошуку точок гармонійного дотику теоретичних знань та практичних потреб, розглядаються питання утвердження парадигми сталого розвитку в Україні на прикладі Карпатського Єврорегіону. Розкрито основні риси транскордонного співробітництва окремих регіонів Карпат України, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини. У статті аналізуються спільні проблеми, ресурси та можливості покращення міждержавної співпраці у межах Карпатського Єврорегіону. Наведено переваги транскордонної співпраці і обгрунтовано важливість зростання макрополітичної фінансової підтримки Карпатського Єврорегіону щодо подолання депресивності й асиметрії потенціалів, примноження людського капіталу та пом'якшення наслідків міграції і "відтоку мізків", інтенсифікації його діяльності та інших єврорегіональних структур.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бобрик, В. І.
    Справи спрощеного позовного провадження в цивільному судочинстві [Текст] / В. І. Бобрик // Юридична Україна. - 2020. - № 4. - С. 31-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Спрощене провадження
Кл.слова (ненормовані):
малозначні справи
Анотація: Чинний ЦПК України встановлює дві основні форми позовного провадження: загальне і спрощене. Щодо сутності та змісту загального позовного провадження в науковців і практиків питань зазвичай не виникає, чого не скажеш про спрощене провадження. Неоднозначність і неузгодженість процесуальних норм, що закріплюють особливості спрощеного провадження породжені ними практичні проблеми є предметом розгляду статті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)