Береславська, Олена.
    Активні проблеми курсової політики України [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2010. - № 2. - С. 16-20 : табл. - Бібліогр. с. 20 (3 назв.)
Рубрики: Фінансовий ринок
   Україна
Анотація: У статті досліджуються інструменти валютно-курсової політики НБУ, застосовані для стабілізації гривні у 2009 році.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Береславська, Олена.
    Курсова політика в Україні: тенденції та перспективи [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2011. - № 2. - С. 10-15
Рубрики: Валютна політика
Анотація: Аналіз курсової політики, що проводиться Національним банком України в 2010 році, прогноз її розвитку в найближчому майбутньому, перспективи переходу до інформаційного таргетування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Береславська, Олена.
    Стабільність гривні: об'єктивна реальність чи вимушена необхідність [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2012. - № 3. - С. 6-11. - Бібліогр. с. 11 (8 назв). -
Рубрики: Гривня--Стабільність
   Фінансовий ринок

Анотація: Аналізуються інструменти валютно-курсової політики НБУ, які використовуються регулятором для стабілізації гривні в 2011 році. Розглянуто перспективи диверсифікації міжнародних валютних резервів, а також підвищення ліквідності національної валюти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Береславська, Олена.
    Дисбаланси валютного ринку України [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2013. - № 3. - С. 3-9. - Бібліогр. с. 9 (14 назв) . - табл., граф.
Рубрики: Валютне регулювання
Анотація: У дослідженні розглянуто актуальні питання дисбалансів валютного ринку України у 2012 році. Проаналізовано чинники, що вливали на курсову динаміку гривні. Для стабілізації ситуації на валютному ринку запрпоновано розробити валютну стратегію на середньострокову перспективу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Береславська, Олена.
    Курсоутворення гривні в контексті змін у світовій валютній системі [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2014. - № 3. - С. 10-16. - Бібліогр. с. 16 (13 назв)
Рубрики: Валютна система
Анотація: У статті розглянуто основні чинники, які впливали на курсоутворення гривні впродовж 2013 року. Проаналізовано динаміку показників платіжного балансу України та обсягів золотовалютних резервів Національного банку України. У цьому контексті досліджено ситуацію, що відбувалася на готівковому валютному ринку, окреслено курсові перспективи гривні у 2014 році, а також розглянуто основні тенденції, що ведуть до змін у світовій валютній системі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Береславська, Олена.
    Девальвація гривні та спричинені нею виклики для України [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2015. - № 2. - С. 26-33. - Бібліогр.: с. 33 (15 назв)
Рубрики: Гривня--Девальвація
   Валютне регулювання

Анотація: У статті досліджено питання девальвації гривні та основних викликів для економіки України, що виникають унаслідок цього. Ситуація розглядається та аналізується з точки зору формування пропозиції іноземної валюти на внутрішньому ринку, механізмів та інструментів валютного регулювання, інфляційних наслідків, а також суперечливої ідеології підтримки вітчизняної банківської системи. У цьому контексті проаналізовано показники платіжного балансу України, обсяги та структуру золотовалютних резервів Національного банку України, динаміку операцій з купівлі-продажу іноземної валюти на готівковому ринку, темпи приросту грошових агрегатів, динаміку депозитних вкладів у банках та показники підтримання Національним банком України ліквідності банківської системи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Береславська, Олена.
    Доларизація та її вплив на ефективність грошово-кредитної політики в Україні [Текст] / О. І. Береславська, А. І. Шкляр // Фінанси України. - 2022. - № 2. - С. 58-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Доларизація--Грошово- кредитна політика--Інфляція--Україна
Анотація: У статті розглянуто феномен доларизації, її видів, прояву та впливу на монетарну сферу держави. Узагальнено сучасну практику і підходи, що використовуються країнами світу для зниження її рівня в національних економіках.


Дод.точки доступу:
Шкляр, Андрій