Белімова, Тетяна.
    Хвилі-цунамі [Текст] : замальовка / Тетяна Белімова // Дніпро. - 2014. - № 7. - С. 4-5
Рубрики: Українська проза, 21 ст.

Є примірники у відділах: всього 1 : СЖП (1)
Вільні: СЖП (1)




    Белімова, Тетяна.
    Тетяна Белімова: "Найбільше хочеться писати про історію" [Текст] / Т. Белімова/ спілкувався М.Третяк // Літературна Україна. - 2015. - 28 трав. (№ 22). - С. 4
Рубрики: Письменники--Персоналії--Україна


Дод.точки доступу:
Белімова, Тетяна \о ней\




    Белімова, Тетяна.
    Вона любила квіти (Синя Борода) [Текст] : жіноче оповідання / Тетяна Белімова // Дніпро. - 2016. - № 4. - С. 108-111
Рубрики: Українська проза, 21 ст.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Белімова, Тетяна.
    На балу чудовиськ, або Стрімкий і несподіваний перехід від мелодрами до горору [Текст] / Тетяна Белімова // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2016. - № 6. - С. 60-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Літературні роди, види і жанри--Трансмедійні жанри
Кл.слова (ненормовані):
горор -- мелодрама -- симбіоз жанрів
Анотація: Розглянуто особливості трансмедійного жанру в сучасній масовій літературі. На прикладі роману Люко Дашвар "Мати все" показано, як відбувається жанрова трансформація і поглинання одних жанрових гатунків іншими. Така жанрова мімікрія може вводити в оману читача наївного і підводити читача підготовленого або зразкового до очікуваної розв'язки, яка іноді суперечить вихідним ознакам твору.


Дод.точки доступу:
Дашвар, Люко (р.н. 1957) \про твір\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Белімова, Тетяна.
    Вона любила квіти (Синя Борода) [Текст] / Т. Белімова // Кур`єр Кривбасу. - 2016. - № 314-315-316. - С. 118-122.
Рубрики: Українська література--Проза





    Белімова, Тетяна.
    Динаміка розвитку сучасної української літератури [Текст] : [рецензія] / Тетяна Белімова // Слово і час. - 2016. - № 10. - С. 118-119
Рец. на кн. : Поліщук Я. Реактивність літератури / Я. Поліщук. - Київ: Академвидав, 2016. - 192 с.

Рубрики: Українська література, 21 ст.
Анотація: Рецензент у статті відзначає актуальність дослідження Я. Поліщука, хоча і зауважує, що праця не претендує на всеохопність і повну об’єктивність. Запропоновані студії, на думку рецензента, мають міждисциплінарний характер та зацікавлять як фахівців-філологів, так і шанувальників сучасної української літератури.





    Белімова, Тетяна.
    Сучасна мала проза : комерційний аспект [Текст] / Тетяна Белімова // Слово і час. - 2017. - № 3. - С. 114-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Видавництва України--Діяльність
   Українська література--Критика

Анотація: У статті автор аналізує ситуацію на книжковому ринку України за останні роки, керуючись даними продажів, які оприлюднюють видавці. Зауважує на появі нових цікавих жанрів та жанрових різновидів (теплі історії, блог-щоденник, травелог, пост-повідомлення). Підкреслює вирішальне значення економічного чинника для великих видавництв, що у деяких випадках приводить до зниження естетичної планки літератури.


Дод.точки доступу:
Гербіш, Надія \про твір\; Бердинських, Крістіна \про твір\




    Вишневецька, Марія.
    Романтика і насильство made in UA [Текст] / Марія Вишневецька // Слово і час. - 2017. - № 4. - С. 101-103
Рубрики: Українська література--Проза--Роман, 21 ст.
   Літературознавство--Гендер у літературі

Кл.слова (ненормовані):
критика -- жіночий роман -- фемінний дискурс
Анотація: У статті автор аналізує роман Тетяни Белімової "Київ. ua" (2013), в якому аналізується внутрішній світ жінки та його конфлікти зі світом зовнішнім - чоловічим. Відзначаючи надмірну емоційність, повільну динаміку й песимістичність роману, автор статті зауважує на його правдивості.


Дод.точки доступу:
Белімова, Тетяна \про твір\




    Белімова, Тетяна.
    Після ночі завжди приходить день [Текст] / Тетяна Белімова // Слово і час. - 2017. - № 6. - С. 101-103
Рубрики: Азербайджанська література--Літературна критика, 20-21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
мала проза -- критика
Анотація: У статті авторка поділилась враженнями щодо збірки малої прози "Полярна ніч" азербайджанського письменника Вагіфа Султанли. Підсумувала, що для українського читача твори збірки будуть цікаві східним колоритом у поєднанні з життєвою мудрістю та філософією.


Дод.точки доступу:
Султанли, Вагіф \про твір\




    Белімова, Тетяна.
    Алхімія слова : вимір сучасного українського бестселера [Текст] / Тетяна Белімова // Слово і час. - 2017. - № 11. - С. 22-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Літературознавство--Бестселер--Україна
   Книгодрукування--Сучасність

Кл.слова (ненормовані):
бестселер, топ продажів, хіт продажів, тираж, масова література
Анотація: У статті розглянуто риси бестселера, його проекцію і сприйняття в українському гуманітарному просторі. Окреслено розвиток національного бестселера, поява якого стала можливою у зв'язку з масовим книгодрукуванням в Україні та виходом на книжковий ринок великих видавництв.





    Белімова, Тетяна.
    Від синдрому підсніжника до будинку, де зцілюють серця : творчість Ольги Деркачової [Текст] / Тетяна Белімова // Слово і час. - 2018. - № 8. - С. 84-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Письменники України, 20-21 ст.
Анотація: 16 серпня 2018 р. відзначає скромний ювілей знана письменниця Ольга Деркачова, викладач, літературознавець, доктор філологічних наук, професор, лауреат премій ім. В. Стефаника, ім. І. Франка. Письменниця завжди писала й пише прозові тексти, досі належним чином не оцінені в українській критиці. А проте маємо справу з художньою прозою, що становить оригінальне й самобутнє явище сучасного літпроцесу з тонко відтвореною психологією модерної жінки та багатьма непердбачуваними ходами, як у шаховій партії.


Дод.точки доступу:
Деркачова, Ольга \про неї\




    Белімова, Тетяна.
    “Клавка” – роман про літературу, кохання й Київ [Текст] : рецензія / Тетяна Белімова // Слово і час. - 2019. - № 10. - С. 116-122
Рец. на кн. : Гримич М. Клавка / М. Гримич. - Київ: Нора-Друк, 2019. - 336 с.

Рубрики: Українська література--Проза--Роман, 21 ст.
Анотація: Стаття є рецензією на роман М. Гримач “Клавка”. Цей твір, що майже відразу очолив верхні рядки в списках продажів, має всі шанси стати культовим романом, а можливо, і національним бестселером. Адже його тема попри позірний ореол богемності опосередковано стосується всіх нас, апелює до історії, зображає один із найскладніших моменів в історії українского народу - повоєнне відновлення й розбудова нового життя, у тому не останню роль відіграла саме література.


Дод.точки доступу:
Гримач, Марина \про твір\




    Белімова, Тетяна.
    Корпоративна етика передбачає блискучу чілку, або Віра завжди рятує всіх [Текст] / Тетяна Белімова // Слово і час. - 2019. - № 12. - С. 91-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рец. накн. : Куява Ж. Говори, серце, не мовчи. Роман / Ж. Куява. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2019. 270 с.

Рубрики: Українська література--Роман, 20-21 ст.
   Письменники України, 20-21 ст.

Анотація: Доля не була прихильною до Віри - ані краси, ані великої родини. Тільки надзвичайний редакторський хист, який допоміг знайти роботу й вижити в голодні дев’яності. Проте жіночого щастя Віра так і не пізнала. Жінка дістає роботу в престижній рекламній агенції та відразу розуміє: працівниці компанії — мовчазні рабині. Їхній начальник Іван Кавунчик — хтивий бабій. І якщо Віра не хоче втратити роботу, має прийняти його умови. Тут усі грають за його правилами. І секретарка Карина, і рекрутерка Олена, і двадцятирічна ейчарка Ксенія, яка мріє потрапити до ліжка начальника та яку він чомусь вперто ігнорує. Але ж коли всі мовчать, хтось має заговорити.


Дод.точки доступу:
Куява, Жанна \про твір\