Барабаш, Алла.
    Правові наслідки спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв) іноземцями [Текст] / Алла Барабаш // Підприємництво, господарство і право. - 2007. - № 3. - С. 92-94. . - Бібліогр.: 7 назв
Рубрики: Земельні ділянки--Спадкування
   Сільськогосподарські землі--Паї--Спадкування

Анотація: Метою цієї статті є визначення та аналіз відмінностей правових наслідків спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв) іноземцями, а також розроблення пропозицій щодо вдосконалення правового регулювання правових наслідків спадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв) іноземцями.





    Барабаш, Алла.
    Особливості державної підтримки лізингових відносин у сфері АПК та її вплив на економіко-правову сутність лізингу [Текст] / Алла Барабаш // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 3. - С. 62-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Лізинг--Державна підтримка
Кл.слова (ненормовані):
фінансовий лізинг -- договір -- бюджетне фінансування -- лізингова компанія
Анотація: У статті досліджено особливості підтримки лізингової діяльності у сфері АПК та вплив цієї підтримки на економіко-правову сутність лізингу. Розглянуто підходи до визначення лізингу та договору лізингу у законодавчих актах. Визначено, що доцільним є втілення у законодавстві єдиного розуміння лізингу як господарської діяльності у сфері інвестування коштів. Запропоновано удосконалити підтримку лізингу у сфері АПК шляхом сприяння участі у лізингу недержавних лізингових компаній.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Барабаш, Алла.
    Добросусідство як правовий інститут [Текст] / Алла Барабаш, Владислав Пророченко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 6. - С. 114-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні відносини--Добросусідство--Інституційне забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
обмеження прав -- незручності -- шкідливий вплив
Анотація: Стаття присвячена характеристиці правового інституту добросусідства, його ознак та місця у правовій системі України. Проаналізовано сучасні наукові підходи до розуміння відносин добросусідства, їхньої правової природи, сутності та змісту. Автори звертають увагу на комплексний характер інституту добросусідства, розглядають його як уособлення кількох нормативних приписів, що характеризується внутрішньою організацією, має регулятивний та приватноправовий характер і є одним із видів обмежень прав на землю.


Дод.точки доступу:
Пророченко, Владислав
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)