Бабенко, Костянтин Анатолійович.
    Конституційне регулювання основ суспільного ладу як предмет дослідження науки конституційного права [Текст] : общественно-политическая литература / К.А. Бабенко // Держава і право. - 2007. - Вип. 35. - С. 172-179. - Бібліогр.: 24 назви.
Рубрики: Державний устрій--Суспільні відносини--Конституційне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
конституційні норми.
Анотація: Актуальність теоретико-правового висвітлення даної теми зумовлена тим, що сьогодні ми стикаємося з доволі гострим питанням про практичне втілення тих ідеалів суспільного розвитку, які було проголошено Україною разом із здобуттям її незалежності.





    Бабенко, Костянтин Анатолійович.
    Поняття конституційного регулювання в сучасній науці конституційного права [Текст] / К. А. Бабенко // Держава і право. - 2009. - Вип. 44. - С. 194-200. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Правотворення--Конституційне регулювання--Конституційне право--Україна
Анотація: Досліджується зміст поняття конституційного регулювання, як він інтерпретується в сучасній науці конституційного права.





    Бабенко, Костянтин.
    Система конституційного регулювання і розвиток політико-правових відносин в сучасній Україні [Текст] / К. Бабенко // Юридична Україна. - 2011. - № 12. - С. 15-21
Рубрики: Політичні відносини--Конституційне регулювання--Україна
Анотація: У статті досліджується вплив системи конституційного регулювання політико-правових відносин як предмета на розвиток Української держави і суспільства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бабенко, Костянтин.
    Участь парламенту у формуванні уряду: проблеми і перспективи конституційної реформи в Україні [Текст] / К. Бабенко // Юридична Україна. - 2012. - № 1. - С. 12-17. - Бібліогр. в примітках: с. 17
Рубрики: Конституційна реформа--Формування уряду--Україна
Кл.слова (ненормовані):
законодавча влада -- виконавча влада
Анотація: У статті досліджуються проблеми запровадженого в процесі конституційної реформи в Україні парламентського механізму формування уряду. Автор аналізує критичні аргументи щодо такого способу формування уряду, виявляє, що спричинює виникнення: конфліктів між парламентом і сформованим парламентською більшістю урядом, а також пропонує конкретні шляхи забезпечення ефективного конституційного регулювання взаємодії уряду і парламенту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)