Артюхова, Н. О.
    Гравітаційні поличні сушарки. Визначення оптимальної конструкції та раціонального режиму роботи [Текст] / Н. О. Артюхова, М. П. Юхименко // Хімічна промисловість України. - 2013. - № 3. - С. 62-67 : рис. - Бібліогр.: с. 66-67
Рубрики: Хіміко-технологічні процеси--Хіміко-технологічне обладнання--Сушарки
Кл.слова (ненормовані):
сушильний агент -- зернистий матеріал -- гідродинаміка руху
Анотація: Наведені результати досліджень гідродинаміки руху зернистого матеріалу в умовах зміни конструкції поличних контактів. Представлені оптимальні гідродинамічні умови руху потоків в об'ємі сушарки, та проведений підбір раціональної організації руху сушильного агента. На підставі аналізу результатів досліджень запропоновані вдосконалені конструкції гравітаційних поличних сушарок.


Дод.точки доступу:
Юхименко, М. П.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТН (1)
Вільні: ВДЕТН (1)




    Омельяненко, В. А.
    Маркетинг цифрових інновацій у контексті сталого розвитку регіону [Текст] / В. А. Омельяненко, О. М. Омельяненко, Н. О. Артюхова // Економіка та держава. - 2021. - № 4. - С. 72-77 : табл. - Бібліогр. с. 76-77 (21 назва)
Рубрики: Регіони України--Цифрові технології--Маркетинг
Анотація: Особливе місце серед потенційних сфер впровадження ІКТ займають проєкти в сфері державного управління, включаючи надання публічних послуг і управління публічними фінансами. Такі проєкти характеризуються найбільш істотним очікуваним ефектом реалізації для регіонів і територій. Однак органи влади на місцях та інвестори поки не дуже розуміють, як працювати з таким типом проєктів, багато навіть не розглядають таку форму для реалізації публічно-приватних партнерства. Тому питання маркетингу цифрових інновацій в контексті цифрової трансформації розвитку регіонів і територій є актуальним завданням. Проведений аналіз досліджень і аналітичних оглядів дав змог зробити висновок, що питання стимулювання цифрової трансформації в контексті вирішення завдань сталого розвитку регіонів і територій потребують деталізації як у теоретичному, так і в практичному аспектах. Метою дослідження є аналіз маркетингових основ впровадження цифрових інновацій в контексті сталого розвитку регіонів і територій. Узагальнена роль ІКТ-інновацій для досягнення цілей сталого розвитку. Визначено, що з огляду завдань розвитку на рівні регіонів і територій постає завдання вибору найбільш ефективних інновацій (пакетів інновацій) та їх просування для стейколдерів. Проаналізовано статистику використання інструментів електронної демократії в Україні як інструменту формування структурно-організованої діяльності органів влади. В контексті впровадження цифрових інновацій розглянуто маркетинг взаємодії. Визначено, що важливою сферою, в якій необхідне використання маркетингу цифрових інновацій, є інтернет-маркетинг території, що заснований на таких принципах, дотичних до цілей сталого розвитку. Розглянуто кейси е-рішень для територіальних громад і регіонів.


Дод.точки доступу:
Омельяненко, О.М.; Артюхова, Н.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)