Ануфрієва, К. В.
    Зовнішні запозичення банків України в умовах фінансово-економічної кризи [Текст] / К. В. Ануфрієва // Економіка і прогнозування. - 2009. - № 2. - С. 36-51
Рубрики: Банки України--Зовнішні запозичення--Фінансово-економічна криза
Анотація: Проаналізована динаміка та структура зовнішнього боргу банків у 2008 р., обгрунтовані економічні передумови здійснення запозичень та їх погашення в майбутніх періодах.





    Шелудько, Н. М.
    Реструктуризація зовнішньої заборгованості банків України в умовах економічної кризи [Текст] / Н. М. Шелудько, К. В. Ануфрієва // Фінанси України. - 2009. - № 10. - С. 55-70. - Библиогр.: с. 70 (21 назва)
Рубрики: Банківська справа України--Реструктуризація
Анотація: Обгрунтовано об'єктивні економічні передумови процесу реструктуризації зовнішньої заборгованості в Україні; розглянуто можливі варіанти й інструменти її здійснення.


Дод.точки доступу:
Ануфрієва, К.В.




    Ануфрієва, К. В.
    Транспарентність у системі критеріїв залучення банками України зовнішніх фінансових ресурсів [Текст] / К. В. Ануфрієва // Економіка і прогнозування. - 2010. - № 3. - С. 27-37. - Библиогр.: с. 37 (8 назв)
Рубрики: Банки України--Зовнішні фінансові ресурси
Анотація: Проаналізовано перелік інформативних документів, необхідних для оприлюднення при виході банків на зовнішні фінансові ринки, а також суттєвих моментів, які можуть вплинути на інвестиційне рішення; визначені загальнодоступні інформаційні джерела, на які орієнтуються інвестори та кредитори, - річний звіт, офіційний сайт банку, інформація, що подається до уповноважених державних органів.





    Ануфрієва, К. В.
    Моніторинг фінансової стабільності трансформаційних економік [Текст] : [тема 18 з підручника "Макроекономіка"] / К. В. Ануфрієва, А. І. Шкляр, Н. М. Шелудько // Економічна теорія. - 2012. - № 3. - С. 98-115. - Бібліогр.: с. 98.
Рубрики: Фінанси--Економічна політика
Анотація: В статті йдеться мова про основні та альтернативні індикатори фінансової стабільності, особливості моніторингу фінансової стабільності в трансформаційних економіках.


Дод.точки доступу:
Шкляр, А. І.; Шелудько, Н. М.




    Шелудько, Н. М.
    Зовнішньоборгова модель розвитку банківського сектору України: підсумки кризових трансформацій [Текст] / Н. М. Шелудько, К. В. Ануфрієва // Фінанси України. - 2013. - № 10. - С. 41-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківський сектор України--Зовнішній борг
Анотація: Зроблено акцент на загостренні суперечностей між функцією банків як продуктивної сили суспільства та їх деструктивним впливом на розвиток малих відкритих економік, зокрема української, через канал зовнішніх запозичень у 2006 р. - першій половині 2008 р. Проведено оцінку макроекономічних наслідків нарощування кредитних вкладень вітчизняними банками за рахунок зовнішніх ресурсів.


Дод.точки доступу:
Ануфрієва, К.В.




    Ануфрієва, К. В.
    Міжнародні фінансові санкції: специфіка імплементації [Text] / К. В. Ануфрієва // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 3. - P137-147
Рубрики: Фінансові санкції--Міжнародні
Анотація: У статті здійснено огляд міжнародних санкцій як складової політики, інтегрованої у загальний процес "комплаєнс" (досягнення відповідності регулівним нормам та правилам), що регулює та захищає світову фінансову систему від використання з метою легалізації коштів та фінансування тероризму.





    Shkliar, Andriy.
    Currency market in Ukraine: problems and challenges [Текст] = Валютний ринок в Україні: проблеми та виклики / A. Shkliar, K. Anufriieva // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 3. - С. 51-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінанси--Валютний ринок--Валютне регулювання --Україна
Анотація: Розкрито поточний стан та динаміку валютного ринку України. Висвітлено основні тренди діяльності банків як ключових гравців на валютному ринку України. Проаналізовано політику НБУ в частині нарощення золотовалютних резервів. Акцентовано на відсутності підстав для широкої лібералізації валютного ринку.


Дод.точки доступу:
Anufriieva, Kateryna; Ануфрієва К. В.; Шкляр А. І.




    Ануфрієва, К. В.
    Інституційні та фінансові складові нарощування експорту України [Текст] / К. В. Ануфрієва // Економіка України. - 2018. - № 8. - С. 30-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Експорт--Зростання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зовнішньоторговельний оборот -- платіжний баланс -- відкритість економіки -- умови зовнішньої торгівлі -- товарна структура -- експортно-кредитне агентство -- торговельне фінансування -- страхування експорту -- сприяння експорту -- експортна стратегія
Анотація: Визначено важливість нарощування експорту України і розвитку стратегічних інструментів його підтримки на державному рівні. Досліджено основні показники, пов’язані з динамікою, структурою та фінансуванням вітчизняного експорту, а також глобальні та внутрішні фактори впливу на розвиток експорту. Окреслено проблеми, що перешкоджають позитивній динаміці експорту. Встановлено шляхи та інструменти розвитку вітчизняного експорту і сприяння йому. Висвітлено питання доцільності створення, організаційної форми і завдань експортно-кредитного агентства в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)