Євсейцева, О. С.
    Сучасні методики прогнозування коньюктури ринку та їх використання при проведенні маркетингових досліджень [] / О. С. Євсейцева, Д. В. Новіков // Економіка та держава. - 2016. - № 5. - С. 97-100. - Бібліогр. с.100 (7 назв)
Рубрики: Ринок (екон.)--Маркетингові дослідження
Анотація: Розглянуто методи прогнозування кон'юктури ринку, охарактеризовано їх застосування в маркетингових дослідженнях. Зазначено особливості основних методів прогнозування кон'юктури ринку.


Дод.точки доступу:
Новіков, Д.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Євсейцева, О. С.
    Особливості розробки маркетингової стратегії вищого навчального закладу [Текст] / О. С. Євсейцева, Д. В. Новіков // Економіка та держава. - 2017. - № 3. - С. 77-79. - Бібліогр. с. 79 (11 назв)
Рубрики: Вищі навчальні заклади--Маркетинг
Анотація: У статті визначено головні аспекти, які впливають на розробку маркетингової стратегії вищого навчального закладу. Використано для дослідження методи аналізу та синтезу. У статті представлено елементи, які формують маркетингову стратегію вищого навчального закладу. Підкреслено значимість використання маркетингових стратегій в діяльності вищих навчальних закладів. Розглянуто особливості розробки маркетингової стратегії ВНЗ, що є ефективними для застосування на практиці.


Дод.точки доступу:
Новіков, Д.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Євсейцева, О. С.
    Аналіз поведінки споживача методом "Мапа подорожі споживача" [Текст] / О. С. Євсейцева, Д. С. Потєха // Економіка та держава. - 2017. - № 4. - С. 52-54. - Бібліогр. с. 54 (8 назв)
Рубрики: Споживачі--Товарна політика
Анотація: У статті розглянуто теоретичні основи застосування методу Customer Journey Map (CJM) для аналізу поведінки споживача під час прийняття рішення про купівлю. Визначено основні переваги використання такого підходу. Розглянуто основні етапи побудови графа. Надано рекомендації щодо застосування методу CJM. Описано способи виявлення проблем під час співпраці компанії із споживачем та використання отриманої інформації для підвищення рівня обслуговування клієнтів. Представлено загальну структуру графа "мапи подорожі споживача" в схематичному вигляді, а також наведено приклад змісту побудованої CJM. Визначено з якими перешкодами може зустрітися споживач під час спілкування із компанією або використання товару.


Дод.точки доступу:
Потєха, Д.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Євсейцева, О. С.
    Співпраця представників українського бізнесу та закладів вищої освіти як засіб освітньої інновації [Текст] / О. С. Євсейцева, Б. О. Колесник , П. С. Волковинська // Економіка та держава. - 2018. - № 12. - С. 55-58. - Бібліогр. с. 58 (11 назв)
Рубрики: Вища освіта--Інновації
Анотація: Процеси глобалізації, стрімкий розвиток науково-технічного прогресу, стихійна швидкість появи нових знань, що необхідні сучасним спеціалістам та входження України до європейського освітнього середовища зумовлюють необхідність українських закладів вищої освіти впроваджувати освітні інновації. У статті висвітлені підходи до інновацій в освіті в Україні та світі; визначено сутність понять освітня інновація, діяльнісний підхід в освіті, кооперація університету та підприємця; охарактеризований діяльнісний підхід в освіті, його функції, переваги та методи інтеграції в освітню програму; охарактеризовано умови ефективної підготовки здобувача освіти з метою задоволення попиту на ринку праці; окреслено шляхи ефективного впровадження на постійній основі виробничої практики студентів на підприємствах, що співпрацюють із закладами вищої освіти.


Дод.точки доступу:
Колесник , Б.О.; Волковинська, П.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Євсейцева, О. С.
    Таргетинг - цілеспрямований вплив на споживача [Електронний ресурс] / О. С. Євсейцева, Д. Д. Меркулова. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 107-113 : граф. - Бібліогр. с. 113 (14 назв)
Рубрики: Маркетинг--Інтернет-технології
Кл.слова (ненормовані):
ТАРГЕТИНГ
Анотація: На сьогодні Інтернет-маркетинг відіграє все більшу роль у діяльності підприємств. Змінюється поведінка споживачів під впливом Інтернет-технологій, та їх ставлення до традиційних рекламних засобів, що потребує переосмислення маркетингової комунікаційної політики підприємств. Становлення інформаційного суспільства обумовлює необхідність більш глибокого дослідження нових форм та підходів до комунікаційної та комерційної діяльності в мережі Інтернет. У статті досліджено таргетинг як один з найперспективніших і найбільш дієвих інструментів інтернет-реклами, його взаємозв'язок із тенденціями на ринку електронної комерції України в порівнянні з ситуацією у світі. Розкрито сутність таргетингу в соціальних мережах, його переваги та недоліки. Досліджено різницю між контекстною та таргетованою рекламою. Розроблено практичні рекомендації застосування таргетованої реклами в мережі-інтернет для її ефективного використання.

Перейти к внешнему ресурсу: О.С. Євсейцева ті ін.

Дод.точки доступу:
Меркулова, Д.Д.




    Євсейцева, О. С.
    Розвиток маркетингових комунікацій шляхом стимулювання продажу дитячих товарів [Текст] / О. С. Євсейцева, М. Є. Гейко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 5. - С. 83-89. - Бібліогр. с. 88-89 (6 назв)
Рубрики: Промислові товари--Роздрібна торгівля
Анотація: V статті розглянуто теоретичні аспекти ефективного стимулювання продажів в сфері роздрібної торгівлі дитячими товарами: підходи до використання різних методів стимулювання збуту, побудову мотиваційних програм для торгового персоналу. Крім того в статті проведено дослідження характерних особливостей стимулювання продажів на ринку дитячих товарів та виявлено основні характеристики та вагомі чинники привабливості товарів для дітей. Проведено аналіз системи стимулювання продажів, в результаті якого запропоновано заходи активізації збутової діяльності. Висвітлено суть стимулювання політики збуту, оскільки вона є невід'ємною складовою для створення умов для ефективного ведення господарської діяльності підприємств. Крім того проведено аналіз основних задач та позитивних складових заходів, які застосовують з метою стимулювання збуту. У даному матеріалі описуються заходи, націлені на допомогу у процесі створення маркетингової діяльності підприємств, а також напрямки стимулювання продажів, залежно від тих, на кого воно спрямоване.


Дод.точки доступу:
Гейко, М.Є.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)