Євдокімова, Олена.
    Щодо визначення базової одиниці обчислення розміру штрафу [Текст] / Олена Євдокімова // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 9. - С. 174-178. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Штрафи--Розрахунок--Базові одиниці
Кл.слова (ненормовані):
покарання
Анотація: Стаття присвячена питанню визначення базової одиниці обчислення розміру штрафу у Кримінальному кодексі України, аналізу положень зарубіжного кримінального законодавства та теоретичних позиції з цього питання, формулюванню висновків та пропозицій, спрямованих на вдосконалення відповідних кримінально-правових норм.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Євдокімова, Олена.
    Визначення граничних меж штрафу у світлі практики Європейського Суду з прав людини [Текст] / Олена Євдокімова // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 9. - С. 191-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський Суд з прав людини--Судова практика
Анотація: Стаття присвячена проблемі призначення штрафу за скоєний злочин, аналізу теоретичних концепцій із цього питання. На підставі дослідження практики Європейського Суду з прав людини сформульовано практичні рекомендації щодо визначення максимальних граничних меж даного виду основного покарання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Євдокімова, Олена.
    Умовно-дострокове звільнення від відбування довічного позбавлення волі у праві зарубіжних країн [Текст] / Олена Євдокімова // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 146-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Довічне ув'язнення--Дострокове звільнення
Кл.слова (ненормовані):
довічне позбавлення волі -- умовно-дострокове звільнення
Анотація: У статті здійснюється порівняльний аналіз порядку застосування умовно-дострокового звільнення від відбування довічного позбавлення волі в Австрії, Англії, Данії, Іспанії, Латвії, Норвегії, Польщі, США, Туреччині, Україні, ФРН, Хорватії, Швейцарії. Встановлено, що у зарубіжному праві, з огляду на національні особливості, питання дострокового звільнення засуджених від відбування довічного ув’язнення вирішується в інший спосіб та з певними особливостями. Вивчення положень кримінального законодавства цих країн свідчить, що їх механізм умовно-дострокового звільнення від відбування довічного позбавлення волі спрямований на забезпечення балансу між захистом прав і свобод засудженого та охороною прав та законних інтересів інших осіб, суспільства та держави.





    Євдокімова, Олена.
    Кримінальна відповідальність за повторність кримінальних проступків [Текст] / Олена Євдокімова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 227-231. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальні правопорушення--Повторність--Кримінальна відповідальність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
засудження -- множинність
Анотація: Стаття присвячена аналізу змін до ст. 309 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.