Бутко, М. П.
    Диверсифікація і інновації як апріорні чинники адаптації харчової промисловості до вимог СОТ [Текст] / М. П. Бутко, О. О. Зеленська, А. Г. Ясько // Економіка та держава. - 2008. - № 9. - С. 22-25. - Бібліогр. с. 25 (5 назв.)
Рубрики: Харчова промисловість--Інноваційна діяльність
   Харчові підприємства--Конкурентоспроможність

Анотація: Загострення конкуренції на внутрішньому ринку та проблеми входження України до СОТ зараз потребують посилення уваги до диверсифікації розвитку національного промислового комплексу, особливо в галузях, які формують внутрішній ринок споживчих товарів, що і розглядається в даній статті.


Дод.точки доступу:
Зеленська, О.О.; Ясько, А.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Сидоренко, О. А.
    Інноваційно-інвестиційні аспекти підвищення конкурентоспроможності підприємств виноробної промисловості України [Текст] / О. А. Сидоренко // Економіка та держава. - 2008. - № 9. - С. 33-35. - Бібліогр. с. 35 (6 назв.)
Рубрики: Виноробство--Інновації
   Харчові підприємства--Конкурентоспроможність

Анотація: У статті розглянуто проблеми виноробної галузі України в світлі вступу України до СОТ, а також основні напрями забезпечення конкурентоспроможності підприємств виноробної промисловості на базі впровадження інновацій та інвестування подальшого розвитку підприємств виноробної промисловості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Баєва, В. В.
    Конкурентоспроможність підприємств харчової промисловості: поняття та зміст [Текст] / В. В. Баєва // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 1. - С. 103-106. - Бібліогр. с. 106 (23 назви)
Рубрики: Харчові підприємства--Конкурентоспроможність
Анотація: У статті розглядаються теоретичні поняття наукових категорій "конкуренція", "конкурентоспроможність","конкурентоспроможність підприємства" та сформульовано власне розуміння дефініції "конкурентоспроможність підприємства харчової промисловості".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гудима, О. В.
    Забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств харчової промисловості [Текст] / О. В. Гудима, Ю. Г. Левченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 1. - С. 83-87. - Бібліогр. с. 87 (7 назв)
Рубрики: Харчові підприємства--Конкурентоспроможність
Анотація: Можливість країни зайняти гідне місце в глобальній економіці залежить від можливостей її фірм утримати гідні місця на світових ринках. Тому в сучасному світі досягнення і підтримання конкурентоспроможності підприємств на зовнішніх ринках є необхідною умовою підвищення національної конкурентоспроможності.


Дод.точки доступу:
Левченко, Ю.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Джурук, Н. І.
    Конкурентоспроможність українських кондитерських підприємств на західноєвропейському ринку [Текст] / Н. І. Джурук // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 171-176. - Бібліогр. с. 176 (18 назв)
Рубрики: Харчові підприємства--Конкурентоспроможність
Анотація: Статтю присвячено дослідженню конкурентоспроможності українських кондитерських підприємств на ринку Західної Європи. Актуальність такого дослідження обгрунтована передусім тим, що на сьогодні дедалі більше підприємств задумуються про розширення своєї діяльності за межі однієї держави. Знаходячи нові ринки збуту, підприємства збільшують свої доходи, які надалі зможуть спрямувати на розвиток бізнесу. Це допоможе їм підвищити власну конкурентоспроможність та стати вагомішими гравцями і на вітчизняному, і на світовому ринках. Втім, не завжди на підприємства, які виходять на ринки інших держав, чекає успіх: деякі з них зазнають збитків та змушені припиняти зарубіжну діяльність. Трапляться такі невдачі здебільшого через те, що підприємства не змогли об'єктивно оцінити рівень своєї конкурентоспроможності, не провели комплексний аналіз становища нового ринку та обрали невірну стратегію розвитку. А тому у сучасній економічній науці виникла потреба у здійсненні дослідження, завдяки якому вдалося б мінімізувати загрозу таких несприятливих ситуацій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)