Масина, О. П..
    Теоретико-методологічна сутність категорії "фінансовий інструмент" [Текст] / О.П. Масина // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 9. - С. 238-243. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Фінансовий ринок--Рух фінансових активів
Анотація: У статті проаналізовано підходи дослідників, що використовуються для визначення теоретико-методологічної сутності категорії «фінансовий інструмент». Проаналізовано переваги та недоліки найбільш поширених визначень. Сформульовано авторське визначення вказаного терміну.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Заблоцький, М. Б.
    Фінансово-ринкові регулятивні засади конвергенції національних і регіональних інтересів [Текст] / М. Б. Заблоцький // Регіональна економіка. - 2013. - № 2. - С. 148-157 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий ринок--Рух фінансових активів
   Економічна теорія--Капіталізація економіки

   Фінансовий ринок--Державне управління

Кл.слова (ненормовані):
регулятивна система -- грошова пропозиція -- фінансовий капітал
Анотація: Поставлено проблему створення системи регулювання фінансового ринку. Запропоновано концепцію конвергенції національних і регіональних інтересів суб'єктів фінансового і суміжних з ним ринків.





    Пшик, Б. І.
    Теоретичні і практичні аспекти застосування ковенантів у практиці фінансово-кредитних відносин [Текст] / Б. І. Пшик // Регіональна економіка. - 2013. - № 2. - С. 168-176 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий ринок--Рух фінансових активів
   Банківська діяльність--Документарне кредитування

Кл.слова (ненормовані):
фінансовий ковенант -- домовленість -- договір -- угода
Анотація: Досліджено сутність та особливості застосування ковенантів у сфері фінансово-кредитних відносин як засобу управління цими відносинами та ризиками, що виникають у процесів їх здійснення.