Гуменюк, Г.
    Регулювання і забезпечення якості й безпечності сільськогосподарської та харчової продукції [Текст] / Г. Гуменюк // Стандартизація. Сертифікація. Якість. - 2009. - № 6. - С. 63-70. - Бібліогр. с. 70 (22 назв.)
Рубрики: Якість продукції та послуг--Законодавство
   Харчові продукти--Якість--Законодавство

   Сільськогосподарська продукція--Якість

Анотація: У статті проаналізовано заходи щодо забезпечення якості та безпечності сільськогосподарської та харчової продукції (СтаХП) згідно з законодавством України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Фурдичко, О. І.
    Формування довіри до оцінки якості вітчизняної сільськогосподарської продукції [Текст] / О. І. Фурдичко, О. А. Никитюк // Вісник аграрної науки. - 2010. - № 10. - С. 9-13. - Библиогр.: с. 13 (9 назв)
Рубрики: Сільськогосподарська продукція--Якість
Анотація: Висвітлено роль акредитації випробувальних лабораторій для достовірного оцінювання якості та екологічної безпечності української сільськогосподарської продукції і формування довіри у європейських країнах та місцевих споживачів до результатів визначень, отриманих у вітчизняних лабораторіях.


Дод.точки доступу:
Никитюк, О.А.




    Бугера, С. І.
    Якість сільськогосподарської продукції: необхідність удосконалення правового регулювання [Текст] / С. І. Бугера // Держава та регіони. Серія: Право. - 2012. - № 1. - С. 130-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарська продукція--Якість





    Дидів, А. І.
    Важкі метали в агроландшафтах (агроекологічний аспект) [Текст] / А. І. Дидів // Екологічний вісник. - 2014. - № 5. - С. 29-22. - Бібліогр.: с. 22 (12 назв)
Рубрики: Агроекологія
   Грунтознавство--Екологічні проблеми

   Сільськогосподарська продукція--Якість

Анотація: Досліджено актуальні питання впливу важких металів на грунт, агробіоценози та їхні складові агрофітоценози (штучно створені людиною рослинні угруповання, що складаються з посівів або насаджень культурних рослин та їхніх супутників - бур'янів). Висвітлено заходи, які забезпечують високоякісний урожай сільськогосподарської продукції з допустимими концентраціями важких металів, що компенсують винесення поживних речовин з грунту та не допускають його подальшої деградації в умовах посиленого техногенезу.





    Гудима, О. В.
    Основні стратегії розвитку аграрного сектору України [Текст] / О. В. Гудима, Ю. Г. Левченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 5. - С. 12-15. - Бібліогр. с. 15 (4 назви)
Рубрики: Сільськогосподарська продукція--Якість
   Аграрна політика

Анотація: Аграрний сектор займає досить важливе місце в економіці країни. Він є важливою стратегічною галуззю національної економіки, що забезпечує продовольчу безпеку та продовольчу незалежність нашої держави, дає значній частині населення країни робочі місця. Єфективне функціонування всього господарства і добробут людей напряму залежить від рівня розвитку аграрного сектору в країні.


Дод.точки доступу:
Левченко, Ю.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)