Журовська, Беата.
    Сімейні перспективи у розумінні сутності анорексії / Б. Журовська // Особлива дитина: навчання і виховання : наук., навч., інформ. журнал. - 2018. - № 2. - С. 87-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спеціальна педагогіка зарубіжних країн--Польща
Кл.слова (ненормовані):
нервова анорексія -- сім’я -- порушення режиму харчування -- симптоми хвороби
Анотація: Стаття присвячена небезпечному порушенню режиму харчування (нервова анорексія), а також чинниками, які можуть впливати як на появу захворювання, так і на розвиток її симптомів. Автор статті посилається як на дослідження у світі, так і власні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Аль-Камізі, Данута.
    Упровадження інклюзивного навчання у освітню систему Польщі / Д. Аль-Камізі // Особлива дитина: навчання і виховання : наук., навч., інформ. журнал. - 2018. - № 3. - С. 84-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спеціальна педагогіка зарубіжних країн--Польща
Кл.слова (ненормовані):
інклюзивне навчання -- освітня система Польщі -- особливі освітні потреби
Анотація: Висвітлено динамічні зміни в освітніх тенденціях Польщі. Представлено погляди на освіту на мікросуспільному рівні. Представлені роздуми про розуміння інклюзивного навчання як процесу спільного навчання учнів з особливими освітніми потребами з їх ровесниками без таких потреб в загальноосвітній школі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шевченко, Володимир.
    Розвиток систем спеціальної освіти в Україні та Польщі (проблематика дослідження) / В. Шевченко // Особлива дитина: навчання і виховання : наук., навч., інформ. журнал. - 2019. - № 3. - С. 23-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спеціальна педагогіка--Інклюзивна
   Спеціальна педагогіка зарубіжних країн--Польща

Кл.слова (ненормовані):
спеціальна освіта -- історико-педагогічні дослідження -- порівняльна педагогіка -- історико-педагогічний процес
Анотація: Розкрито проблематику дослідження з розвитку системи спеціальної освіти в Україні та Польщі в XIX - початку XXI століття. Охарактеризовано методологічну функцію історико-педагогічного порівняльного дослідження для освітньої сучасності України, формування цілісної системи знань про історико-педагогічні процеси в галузі спеціальної освіти двох країн, роль педагогічних концепцій минулого та їхній зв’язок з сучасним реформуванням системи освіти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)