Буркинський, Б. В.
    Соціальний капітал: сутність, джерела та структура, оцінка [Текст] / Б. В. Буркинський, В. Ф. Горячук // Економіка України. - 2013. - № 1. - С. 67-81. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Соціальний капітал--Україна
Анотація: Досліджено сутність соціального капіталу, запропоновано авторське визначення цієї категорії, здійснено її порівняльний аналіз з фізичним і людським капіталами. Визначено джерела і структуру соціального капіталу. На основі показника довіри здійснено оцінку його міжособистісної, моральної та організаційної складових. Запропоновано можливі шляхи подолання дефіциту соціального капіталу в Україні.


Дод.точки доступу:
Горячук, В. Ф.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Середа, Ю. В.
    Роль соціального капіталу у формуванні ставлення до ринкової економіки в Україні [Текст] / Ю. В. Середа // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 72-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринкова економіка--Україна
   Соціальний капітал--Україна

Анотація: Статтю присвячено виявленню зв'язків між ставленням до ринкової економіки та різними формами соціального капіталу: зв'язуючим (внутрішньогрупові зв'язки), об'єднуючим (міжгрупові зв'язки), а також негативним (позаправові зв'язки) серед населення України. Статистичний аналіз здійснено на базі даних моніторингу Інституту соціології НАН України 2013 р. шляхом мультиномінального регресійного аналізу. Результати демонструють, що в українському суспільстві зв'язуючий соціальний капітал більшою мірою характеризує пасивні стратегії адаптації до ринку.





    Шпикуляк, О. Г.
    Формування та інституціоналізація соціального капіталу в розвитку аграрного підприємництва: методологічні аспекти оцінки [Текст] / О. Г. Шпикуляк, В. А. Пехов // Економіка АПК. - 2015. - № 11. - С. 102-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальний розвиток села--АПК України--Аграрна реформа
   Суспільно-економічний розвиток

   Економіка АПК--Розвиток--Україна

   Соціальний капітал--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Соціум -- Кооперація -- Соціальні інтереси -- Саморегуляція -- Розвиток
Анотація: За результатами дослідження обгрунтовано висновок про те, що соціальний капітал формується на основі соціальний інтересів індивідів та їх груп, які консолідуються в колективному, а також кооперативному соціальному капіталі.


Дод.точки доступу:
Пехов, В. А.




    Дмитренко, Г. А.
    Стратегічна траєкторія основні технологічні засоби збільшення соціального капіталу в Україні [Текст] / Г. А. Дмитренко // Демографія та соціальна економіка. - 2016. - № 1. - С. 93-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальний капітал--Україна