Богуш, Л. Г.
    Соціальні пріоритети сталого розвитку України: критерії формування, політика реалізації [Текст] / Л. Г. Богуш // Економіка та держава. - 2013. - № 12. - С. 34-39. - Бібліогр. с.39 (15 назв)
Рубрики: Соціальна політика--Державне регулювання--Україна
Анотація: Узагальнено фактори та умови посилення людиноцентричності економічного розвитку й державної політики країн, що господарюють у глобалізованому світі на засадах індустріалізованого наукоємного матеріального і нематеріального виробництва з послідовно зростаючою часткою сфери послуг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Ларіна, Н. Б.
    Соціальна політика: від системи соціального забезпечення до нової парадигми розвитку [Текст] / Н. Б. Ларіна // Держава та регіони. Серія: Державне управління. - 2014. - № 4. - С. 108-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальна політика--Державне регулювання--Україна





    Оніщенко, Наталія.
    Сучасна соціальна політика: баланс держави і громадянського суспільства [Текст] / Н. Оніщенко // Віче. - 2015. - № 21. - С. 26-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальна політика--Державне регулювання--Україна





    Ярошенко, О.
    Соціально-правовий вимір держави Україна в умовах євроінтеграції [Текст] / О. Ярошенко // Право України. - 2016. - № 8. - С. 9-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальна політика--Державне регулювання--Україна
   Україна - ЄС--Інтеграційний процес

Анотація: Соціальна держава- це демократична держава, яка здійснює соціальне забезпечення шляхом реалізації активної соціальної політики, що є складовою внутрішньої політики держави, втіленої в ефективних соціальних програмах, проводить правову роботу щодо регулювання соціальних відносин в інтересах усіх вразливих соціальних груп на основі принципів справедливості, соціального партнерства та солідарності.