Коврига, О. С.
    Державна підтримка інститутів соціальної політики в регіонах [Текст] / О. С. Коврига // Економіка та держава. - 2009. - № 1. - С. 88-89. - Бібліогр. с. 89 (9 назв.)
Рубрики: Соціальна політика--Державна підтримка
Анотація: Визначено дію політичного фактора на сім'ю як інструмента регіональної соціальної політики. Проаналізовано регіональні особливості розвитку сім'ї в Україні. Досліджено роль держави у проведені політики росту доходів сім'ї.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Маліновська, О. Я.
    Соціальні програми та проекти як інструменти здійснення державної соціальної політики в умовах програмно-цільового методу організації бюджету [] / О. Я. Маліновська, О. В. Демкович // Економіка та держава. - 2016. - № 3. - С. 61-64. - Бібліогр. с.64 (12 назв)
Рубрики: Соціальна політика--Державна підтримка
Анотація: У статті розглянуто суть програмно-цільового методу організації бюджетного процесу: а саме його основні ознаки та переваги. З'ясовано, що пріоритети соціальної політики реалізуються через відповідні соціальні програми.


Дод.точки доступу:
Демкович, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кудлаєнко, С. В.
    Пріоритетні напрями державної соціальної підтримки та захисту населення країни [Текст] / С. В. Кудлаєнко // Економіка та держава. - 2018. - № 3. - С. 50-52. - Бібліогр. с. 52 (7 назв)
Рубрики: Соціальна політика--Державна підтримка
Анотація: Стаття містить результати виявлення пріоритетних напрямів державної соціальної підтримки та захисту населення країни в умовах нестабільної політичної та економічної ситуації та обмеження бюджетного фінансування. Соціальній сфері України притаманна неузгодженість окремих її частин, розгалуженість законодавчої бази, відсутність взаємодії між різними підвідомчими службами, установами, підприємствами, громадськими організаціями, що ускладнює координацію надання соціальних послуг та процеси їх покращення. Головним індикатором соціального стандарту є те, що соціальні виплати повинні забезпечувати прожитковий мінімум. Але вітчизняна система соціального захисту не забезпечує цього й не є механізмом подолання і попередження соціальних ризиків. Фактично система соціального захисту не дозволяє цільовим групам населення скористатися соціальними виплатами для зміни свого соціального та матеріального статусу, вийти з кризових ситуацій. Аналіз закордонного досвіду, визначена модель модернізації за трьома пріоритетними напрямами (максимізація ефективності соціальних послуг, раціоналізація їхнього використання та адресність) дозволить створити ринок соціальних послуг, покращити законодавчу базу, підвищити статус соціального працівника; покращити адресність і якість соціальних послуг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)