Нагайло, Б.
    США і права неросійських народів СРСР [Текст] / Б.Нагайло // Сучасність. - 1985. - N5. - С. 111-113
Рубрики: СССР
   США






    Длябога, І.
    Листи з Америки [Текст] / І. Длябога // Зовнішні справи. - 2008. - № 4. - С. 49-50
Рубрики: США
Анотація: Деякі аспекти життя США.





    Вєтринський, І.
    У пошуках американської імперії [Текст] / І. Вєтринський // Зовнішні справи. - 2010. - № 2. - С. 46-49 : кол.іл. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: США
Анотація: Місце США в сучасному світі.





    Горобець, І.
    "Вісь зла" як фактор ризиків міжнародної безпеки [Текст] / І. Горобець, А. Мартинов // Зовнішні справи. - 2016. - № 5. - С. 6-9. - Бібліогр.: 3 назв.
Рубрики: США
Анотація: У статті розглянуто роль США в боротьбі з так званою віссю зла. У 2002 році американський президент Джорж Буш оголосив Іран, Лівію, Сирію, Північну Корею та Венесуелу її компонентами. Кінцеві зміни політичних режимів не відбулися в більшості країн. Натомість спроби викликати їх призвели до дисбалансу в глобальній системі безпеки.


Дод.точки доступу:
Мартинов, А.




    Столєтова, І. Г.
    Методологічні засади статистичного оцінювання регіонального розвитку у США та країнах ЄС за допомогою контекст-індикаторів [Текст] / І.Г. Столєтова, А. М. Манцурова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 4. - С. 88-95. - Бібліогр. с. 94-95 (12 назв)
Рубрики: Регіональна політика--Європейський Союз
   США

Анотація: На основі системного підходу визначено фактори, ще впливають на зміну структури економіки різних за масштабом територій. З використанням методів статистичного аналізу визначено тенденції використання системи показників на різних рівнях економічної концентрації, доходів населення, безробіття та стандартів життя. Запропоновано підходи щодо зв'язку показників економічного розвитку із аспектами соціального прогресу. Здійснено оцінку використання контекст-індикаторів та визначено вплив факторів, що ускладнюють досягнення поставлених цілей та вимагають появу загальновизнано системи нових показників, що якісно змінюють підходи до оцінки як розвитку країн та їх регіонів так і виміру диспропорцій між ними.


Дод.точки доступу:
Манцурова, А.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)