Брітченко, А. С.
    Формування фінансових ресурсів підприємств через інструменти корпоративних облігацій: оцінка і перспективи [Текст] / А. С. Брітченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 3. - С. 93-99. - Бібліогр.: с. 13 (3 назви)
Рубрики: Підприємства--Вартість
Анотація: Розглянуто особливості формування фінансових ресурсів підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мусієнко, В. Д.
    Оцінка вартості бізнесу на засадах показників фінансового стану [Текст] / В. Д. Мусієнко, А. С. Зайцева // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 4. - С. 33-38. - Бібліогр.: с. 38 (7 назв)
Рубрики: Бізнес--Фінансовий стан
   Підприємства--Вартість

Анотація: Метою дослідження є теоретичне опрацювання витратного підходу до оцінки вартості бізнесу та практична реалізація на прикладі ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", визначення основних показників витратного методу. Методологія проведення роботи - формалізовані та не формалізовані прийоми та методи економічного аналізу, а саме горизонтальний та вертикальний аналіз, аналітичні таблиці та порівняння, метод моніторингу та статистичний метод. Розроблено механізм оцінювання вартості бізнесу за витратним методом, який ґрунтується 'на обліку працівників корисності і заміщення. Запропонований витратний метод оцінки вартості бізнесу є доступним і простим. Використання такого методу дозволить оцінювати вартість українських підприємств без обмежень.


Дод.точки доступу:
Зайцева, А.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Рибакова, Л Л.
    Справедлива оцінка об'єктів ринкової вартості підприємства [Текст] / Л Л. Рибакова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 10. - С. 87-91. - Бібліогр. с. 90-91 (11 назв)
Рубрики: Підприємства--Вартість
Анотація: У статті розглянута система ризиків, що виникає в бухгалтерському обліку при оцінці економічного потенціалу і ринкової вартості підприємства. Визначені ризики використання облікових показників. Дано визначення "справедлива вартість об'єктів", що формують вартість підприємства. Наведені проблеми справедливої оцінки активів, які визначають достовірність вартості підприємства. Узагальнивши підходи до оцінки ринкової вартості підприємства, встановлено, що вона як моментний показник складається з чистих активів, корисності об'єктів на позабалансових рахунках та ділової репутації, які мають властивість змінюватися в динаміці відповідно до створення складових доданої вартості. На ринкову і додану вартість підприємства впливають як справедлива оцінка активів щодо їх матеріальної форми, визначеної ролі в господарській діяльності та можливого економічного потенціалу, так і фактори зовнішнього і внутрішнього середовища.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Sydorchuk, A.
    Development of scientific and methodological approach to pricing on the basis of the enterprise value criteria [Текст] / A. Sydorchuk // Економіка та держава. - 2022. - № 3. - С. 73–78. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Підприємства--Вартість
   Ціни--Математичне моделювання

Анотація: В статті розроблено науково-методичний підхід до ціноутворення на основі критерію вартості підприємства (бізнесу) та побудовано економіко-математичні моделі оптимальної ціни для різноманітних умов. Дослідження грунтується на тому, що позицій критерію вартості бізнесу підприємству доцільно встановити ціни таким чином, щоб забезпечити максимізацію ринкової вартості свого цілісного майнового комплексу. Для цілей моделювання ця вартість може визначатись на базі дохідного методичного підходу до оцінки. Тобто оптимальній рівнем ціни може бути названий такий, який відповідає рішенню оптимізаційної задачі, де цільовою функцією є вартість цілісного майнового комплексу підприємства, а змінними є ціни на його продукцію. Моделі ціни будуються виходячи з того, що за дохідним методичним підходом вартість цілісного майнового комплексу підприємства визначається як поточна вартість майбутнього чистого грошового потоку, що породжується бізнесом, який використовуватиме цей цілісний майновий комплекс.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)