Оніщенко, Наталія.
    Відродження поваги до права в контексті розвитку правової свідомості та правової усвідомленості [Текст] / Наталія Оніщенко // Віче. - 2014. - № 9. - С. 44-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правова свідомість
Анотація: Досліджується народна правова свідомість, її риси, характеристика, природа, відповідно до нових політичних та соціальних реалій та формування правового світогляду.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Оніщенко, Наталя.
    До питання про правову активність як ознаку громадянського суспільства [Текст] / Наталя Оніщенко // Віче. - 2014. - № 17. - С. 40-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правова свідомість
   Громадянське суспільство--Правова активність

Анотація: Досліджується вивчення феномену правової активності членів громадянського суспільства під час трансформаційних демократичних зрушень. Зокрема, оцінка співвідносності правової активності та юридично значущої поведінки, вивчення ролі народної правосвідомості як джерела права, розгляд формування правового світогляду особистості, наділеної соціальною свободою.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Міхайліна, Тетяна.
    Ціннісноорієнтований концепт правосвідомості [Текст] / Тетяна Міхайліна // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 1. - С. 119-123. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правова свідомість
Кл.слова (ненормовані):
аксіологія права -- правові цінності -- цінності в праві
Анотація: Статтю присвячено ролі правосвідомості в аксіології права. Виявлено, що аксіологія права не повинна ставати технократичною та зводитись до цілеспрямованого закріплення на рівні юридичних приписів певних ідеалів та цінностей, які скоріше мають відтворюватись у дусі права та у його фактичній реалізації, а не в букві закону. У статті зроблено висновок, що ціннісноорієнтований концепт правосвідомості повинен стати гарантією елімінації негативних проявів правової реальності, адже визнання як базової цінності самої людини з поправкою на основні соціальні цінності мезо- або макрорівня певного суспільства є детермінантою прогресу всіх структурних елементів правової системи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)