Бондар, М. І.
    Облік податкових різниць згідно з Податковим кодексом України [Текст] / М. І. Бондар, В. В. Бабіч // Фінанси України. - 2011. - № 3. - С. 72-80. - Библиогр.: с. 73 (7 назв)
Рубрики: Податкові різниці--Облік
   Податковий кодекс України

   Податок на прибуток--Бухгалтерський облік

Анотація: Досліджено сутність постійних і тимчасових податкових різниць та їх склад, методику відображення в бухгалтерському обліку відстрочених податкових активів і зобов'язань. Обгрунтовано пропозиції щодо гармонізації бухгалтерського й податкового обліку податку на прибуток.


Дод.точки доступу:
Бабіч, В.В.




    Жураковська, Ірина.
    Податкові різниці як спосіб взаємоузгодження бухгалтерського обліку та податкових розрахунків: обліковий аспект [Текст] / І. Жураковська // Бухгалтерський облік і аудит. - 2011. - № 12. - С. 12-22. - Бібліогр. с. 22 (18 назв)
Рубрики: Податкові різниці--Облік
Анотація: У статті досліджено суть та види податкових різниць, проаналізовано відмінності між бухгалтерським обліком і податковими розрахунками в розрізі статей доходів і витрат. Виділено нову кваліфікацію різниць у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України. Запропоновано шляхи вдосконалення облікового забезпечення розрахунку податкових різниць і їх мінімізації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Довгопол, Ніна.
    Податкові різниці-2: старі проблеми в новому форматі [Текст] / Н. Довгопол, М. Нестеренко // Бухгалтерський облік і аудит. - 2013. - № 5. - С. 35-45. - Бібліогр. с. 45 (28 назв)
Рубрики: Податкові різниці--Облік
Анотація: У статті здійснено порівняльний ретроспективний і перспективний аналіз вітчизняної практики впровадження обліку податкових різниць, порушено питання його практиічної доцільності. Обстоюється необхідність предметного розмежування фінансового та податкового обліку, недопущення того, щоб фінансова звітність виконувала фіскальну функцію. Наведено деякі додаткові податкові різниці, внесено пропозиції щодо їх законної мінімізації.


Дод.точки доступу:
Нестеренко, Максим
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Малишкін, Олександр.
    Податкові різниці з податку на прибуток крізь призму анкетного опитування бухгалтерів [Текст] / О. Малишкін, Т. Ковтун // Бухгалтерський облік і аудит. - 2013. - № 6. - С. 35-39. - Бібліогр. с. 39 (7 назв)
Рубрики: Податкові різниці--Облік
Анотація: Узагальнено результати анонімного анкетування бухгалтерів-практиків - членів РНБА щодо доцільності запровадження механізму податкових різниць у розрахунку податку на прибуток в Україні. Респонденти переважно негативно оцінюють перспективи його застосування на підприємствах та в установах.


Дод.точки доступу:
Ковтун, Тетяна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Клепар, Галина.
    Узгодження бухгалтерського обліку та обліку для цілей оподаткування: досвід та перспективи впровадження в Україні [Текст] / Г. Клепар // Бухгалтерський облік і аудит. - 2013. - № 7. - С. 23-35. - Бібліогр. с. 34-35 (29 назв)
Рубрики: Податковий облік
   Податкові різниці--Облік

Анотація: У статті висвітлено особливості співіснуввання бухгалтерського (фінансового) та податкового обліку. Досліджено існуючі моделі введення податкового обліку; на основі результатів дослідження запропоновано три варіанти (моделі) ведення податкового обліку та складання податкової звітності. Виявлено, що в межах кожного з трьох запропонованих варіантів (моделей) податкового обліку податкові різниці виконують різні функції (функцію засобу обліку, функцію засобу контролю та збалансовуючу функцію). Проаналізовано пропаговану урядом модель складання податкової звітності.

Є примірники у відділах: всього 1 : Б-ка Чиж. (1)
Вільні: Б-ка Чиж. (1)




    Бондар, М. І.
    Постійні податкові різниці: відображення в бухгалтерському обліку і фінансовій звітності відповідно до проекту нової редакції розділу III Податкового кодексу України [Текст] / М. І. Бондар, В. В. Бабіч // Фінанси України. - 2014. - № 5. - С. 106-115. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкові різниці--Облік
Анотація: У статті розглянуто новий підхід до формування бази оподаткування податком на прибуток у зв'язку з проектом змін до Податкового кодексу України щодо побудови алгоритму оподаткування прибутку з урахуванням податкових преференцій. Визначено неминучість двозначного застосування поняття "прибуток" у економічному сенсі та як об'єкта оподаткування, а також доведено доцільність запровадження практики визначення податку на прибуток на основі коригування фінансового результату за даними фінансового обліку.


Дод.точки доступу:
Бабіч, В.В.