Пропозиції Всеукраїнської екологічної ліги щодо поліпшення якості води в Україні [Текст] // Екологічний вісник. - 2012. - № 4. - С. 27
Рубрики: Питна вода--Якість
   Водні екосистеми--Екологічний стан

   Поверхневі води--Забруднення

Анотація: Метою статті є поліпшення стану навколишнього середовища та прийняття законопроекту "Про заборону ввезення і реалізації на території України мийних засобів на основі фосфатів".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гелевера, О. Ф.
    Забруднення нітратами вод Кіровоградської області [Текст] / О. Ф. Гелевера, Н. Л. Гульванська // Екологічний вісник. - 2014. - № 6. - С. 27-28. - Бібліогр.: с. 28 (2 назви)
Рубрики: Довкілля--Антропогенні проблеми
   Поверхневі води--Забруднення

   Агроекологія

Анотація: Кіровоградський центр "Облдержродючість" провів дослідження вод ставків та криниць Кіровоградської області на забруднення їх нітратами. Результати визначення нітратів у водах Кіровоградської області: вода у більшості криниць є непридатною для вживання. Оскільки утриманню поживних речовин у грунті, зокрема азоту, найбільше сприяють ліси, тому для успішної боротьби з надлишками вмістом нітратів у водах криниць запропоновано підвищувати залісеність території.


Дод.точки доступу:
Гульванська, Н.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Чистяков, Олександр.
    До 2050 року в українських водоймах може зникнути риба [Текст] / О. Чистяков, А. О. Чечель // Екологічний вісник. - 2018. - № 2. - С. 7
Рубрики: Поверхневі води--Забруднення
   Рибальство

Анотація: Сьогодні вітчизняна рибна галузь знаходиться в катастрофічному стані. Вона майже зруйнована. Наші моря і внутрішні водойми знаходяться у вкрай депресивному стані. Щоб зі Світового океану не зникла риба, потрібно зберігати її природні місця існування. Передусім - природні нерестовища. Рибалки повинні дотримувати правил рибальства на водоймах, не допускати браконьєрства. Природа дуже вразлива до безвідповідальної господарської діяльності, вона стала залежною від людини. У сучасних умовах варто замислитися щодо активного сприяння відродженню практики штучного зарибнення внутрішніх водойм та морів аборигенними видами риби.


Дод.точки доступу:
Чечель, А. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)