Дутчак, Л.
    Методологія обліку амортизації основних засобів та її вплив на оподаткування прибутку [Текст] / Л.Дутчак // Бухгалтерський облік і аудит. - 2002. - №9. - С. 26-28
Рубрики: Основні засоби--Амортизація





    Довгопол, Н.
    Амортизація: предметна сутність і ступінь впливу на відтворення основних засобів [Текст] / Н. Довгопол, М. Нестеренко // Бухгалтерський облік і аудит. - 2010. - № 12. - С. 3-13. - Бібліогр. с. 12-13 (29 назв)
Рубрики: Основні засоби--Амортизація
Анотація: У статті проаналізовано предметну сутність амортизації та її вплив на оновлення й модернізацію основних засобів при нарахуванні за правилами бухгалтерського і податкового обліку. Розгнлянуто відновлювану концепцію амортизації, надано пропозиції щодо вдосконалення обліку амортизації ї приведення його у відповідність із господарськими реаліями.


Дод.точки доступу:
Нестеренко, М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Юшко, С. В.
    Амортизація основних засобів у контексті Податкового кодексу України [Текст] / С. В. Юшко // Фінанси України. - 2011. - № 3. - С. 63-71. - Библиогр.: с. 64 (4 назви)
Рубрики: Податковий кодекс України--Амортизація
   Основні засоби--Амортизація

Анотація: Досліджено оновлений механізм нарахування амортизації по основних засобах, запроваджений Податковим кодексом України, проведено порівняння його з раніше застосовуваним механізмом, визначено основні переваги й недоліки оновленого механізму, внесено пропозиції щодо напрямів його можливого вдосконалення.





    Свідерський, Євген.
    Формування показників звітності підприємств з податку на прибуток у 2011 році [Текст] / Є. Свідерський, Д. Свідерський // Бухгалтерський облік і аудит. - 2011. - № 10. - С. 15-21. - Бібліогр. с. 21 (10 назв)
Рубрики: Основні засоби--Амортизація
   Фінансова звітність

   Податкова звітність

Анотація: В статті розглянуто особливості амортизації основних засобів при невідповідності даних фінансового і податкового обліку; витрат на поліпшення основних засобів; загальновиробничих витрат; витрат, які не включаються до податкової звітності; витрат минулих звітних періодів; доходів і витрат при виробництві товарів з довготривалим технологічним циклом виробництва.


Дод.точки доступу:
Свідерський, Дмитро
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Моссаковський, Валерій.
    Шляхи вдосконалення обліку амортизації [Текст] / В. Моссаковський, Т. Кононенко // Бухгалтерський облік і аудит. - 2012. - № 4. - С. 12-17. - Бібліогр. с. 17 (5 назв)
Рубрики: Основні засоби--Амортизація
   Основні фонди--Бухгалтерський облік

Анотація: Розглянуто питання приведення у вдповідність методики формування даних бухгалтерського обліку щодо амортизації основних засобів з чинними нормативними документами, включаючи міжнародні та національні стандарти, а також Податковий кодекс України.


Дод.точки доступу:
Кононенко, Тетяна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Могилова, М. М.
    Інституціональні аспекти трансформацій амортизаційної політики в сільському господарстві [Текст] / М. М. Могилова // Економіка АПК. - 2015. - № 10. - С. 66-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Основні засоби--Амортизація
   Аграрний сектор економіки--Інвестування--Технічне забезпечення

   Аграрний сектор України--Амортизація--Нарахування

Кл.слова (ненормовані):
Амортизація -- Основні засоби -- Капіталовкладення -- Інвестиції
Анотація: Доведено, що процес реформування амортизаційної системи в інвестиційному напрямі був надто затяжним із негативними наслідками відтворення основних засобів. Обгрунтовано необхідність запровадження системи стимулів з цільового використання амортизаційного фонду.





    Сук, Петро.
    Композитивний спосіб обчислення амортизації та варіанти його розрахунку [Текст] / Петро Сук, Олег Криворот // Банківська справа. - 2016. - № 2. - С. 58-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Основні засоби--Амортизація
   Бухгалтерський облік --Амортизація

Кл.слова (ненормовані):
зношення -- облік
Анотація: Обгрунтовано доцільність і розкрито методику застосування варіантів композитивного способу амортизації, який передбачає групування основних засобів і здійснення розрахунків за сформованими групами, а не за кожним окремим об’єктом. Це скорочує обсяг облікових робіт і підвищує якість економічної інформації, що стає більш зручною для прийняття управлінських рішень у зв’язку зі. скороченням дрібних вартісних показників шляхом їх узагальнення. Композитний спосіб нарахування амортизації досить ефективний для малих підприємств, які ведуть бухгалтерський облік за спрощеною формою або сплачують єдиний податок.


Дод.точки доступу:
Криворот, Олег
Є примірники у відділах:
(07.10.2016р. - Б.ц.) (вільний)