Додонов, О. В.
    Проблеми та напрями реформування оплати праці в системі державного регулювання колективно-договірних відносин [Текст] / О. В. Додонов, Є. В. Гончаров // Економіка та держава. - 2010. - № 2. - С. 24-26. - Бібліогр. с. 26 (12 назв)
Рубрики: Оплата праці--Державне регулювання
Анотація: У статті наведено результати дослідження проблем реформування оплати праці в межах колективно-договірного регулювання та сформульовано напрями її реформування.


Дод.точки доступу:
Гончаров, Є.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Павловський, Андрій.
    Коли дійде черга до реформи оплати праці? [Текст] / Андрій Павловський // Віче. - 2014. - № 19. - С. 14 : фото.кол.
Рубрики: Оплата праці--Державне регулювання
Анотація: В статті розглянуто питання оплати праці в Україні та в порівнянні з зарубіжними країнами. Автор доводить необхідність реформування оплати праці і необхідні для цього кроки.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Карпенко, В.
    Державне регулювання диференціації оплати праці в Україні [Текст] / В. Карпенко // Україна: аспекти праці. - 2020. - № 2. - С. 20-29. - Бібліогр.: с. 29 (12 назв)
Рубрики: Оплата праці--Державне регулювання
   Людський потенціал--Фінансове стимулювання

Анотація: У статті розглянуто особливості побудови кадрової політики і принципи формування показників заробітної плати на підприємствах різних форм господарювання, видів діяльності та розмірів. Досліджено тенденції оплати праці за професійними групами працівників та рівнем їх освіти, виявлено розвиток прогресивних форм організації праці. Обгрунтовано взаємозв'язок винагороди за працю з показниками виробництва ВВГІ, продуктивності трудової діяльності, загальними показниками функціонування підприємств та доведено значні резерви підвищення зарплат і як наслідок ефективності використання людського капіталу. Визначено, що створення законодавства щодо параметрів розробки кадрової політики, зокрема врегулювання диференціації оплати праці на підприємствах, та контроль за їх діяльністю в цій сфері має народногосподарське значення і є одним з основних важелів економічного розвитку та фінансової стабільності держави.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)