Фоломіна, С.
    Вплив місцевого самоврядування на стан керованості регіональних соціально-економічних процесів [Текст] / С. Фоломіна // Економіка та держава. - 2007. - № 4. - С. 56-59. - Бібліогр.: 3 назв.
Рубрики: Місцеве самоврядування--регіональна політика
Анотація: Підвищення ефективності управління соціально-економічним розвитком території (регіону, міста) вимагаї попереднього визначення стану керованості об'єкта управління. Побудовано математичну модель динаміки зміни управлінського впливу органу місцевого самоврядування на соціально-економічну систему регіону

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільних прим. немає
-ЕП) зайняті




    Устимєнко, В. А.
    Правове забезпечення впровадження засад регіоналізації у сферу державного управління економікою [Текст] / В. А. Устимєнко, Р. А. Джабраілов // Регіональна економіка. - 2014. - № 4. - С. 24-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка України--Державне регулювання
   Місцеве самоврядування--Регіональна політика

Кл.слова (ненормовані):
регіон -- принцип субсидіарності -- податок на прибуток -- реформування
Анотація: Акцентовано увагу на необхідності перегляду правового статусу регіональних органів державної влади та місцевого самоврядування у контексті реалізації засад регіоналізації як процесу підвищення самостійності регіонів у вирішенні значного кола питань соціально-економічного розвитку.


Дод.точки доступу:
Джабраілов, Р. А.




    Максимчук, М. В.
    Теоретичні засади та базові моделі вибору цілей регіональної структурної політики [Текст] / М. В. Максимчук // Регіональна економіка. - 2014. - № 4. - С. 31-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцеве самоврядування--Регіональна політика
   Маркетинг--Політичний

Кл.слова (ненормовані):
інститут -- інституціоналізація -- благо -- ефективність -- таргетування
Анотація: Розкрито теоретичну сутність регіональної структурної політики, сформульовано її конструктивне визначення як мистецтва вибору та узгодження цілей і способів їх досягнення (таргетування), погодження групових та індивідуальних інтересів і прагнення до досягнення "балансу" між бажаним і можливим (балансування); як системи макроекономічних цілей, що досягаються на мезоекономічному рівні, а також засобів і методів їх реалізації.