Сергійчик, В.
    Актуальні питання запровадження інституту уповноваженого економічного оператора: закордонний досвід [Текст] / В. Сергійчик // Юридичний вісник. - 2013. - № 2. - 166-172. . - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні економічні відносини--Україна
Кл.слова (ненормовані):
спеціальні спрощення -- рамкові стандарти безпеки -- ланцюг поставок товарів
Анотація: У статті досліджуються питання запровадження в Україні інституту уповноваженого економічного оператора, проблеми уніфікації правового регулювання діяльності уповноваженого економічного оператора.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




   
    Інтеграція економіки України в глобальне господарство: проблеми та перспективи [Текст] / Петро Куцик [и др.] // Економіст. - 2017. - № 2. - С. 11-19
Рубрики: Міжнародні економічні відносини--Україна
Анотація: Розглядаються сучасні проблеми та перспективи економічної інтеграції України в глобальну та регіональні господарські економічні системи. Окреслено засоби забезпечення ефективного господарського співробітництва України на глобальному світовому ринку.


Дод.точки доступу:
Куцик, Петро; Ковтун, Олег; Башнянин, Григорій; Шевчук, Володимир
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Івченко, Віктор.
    Україна в просторі міжнародного науково-технологічного та інноваційно-інвестиційного співробітництва ГУАМ [Текст] / Віктор Івченко, Юрій Сенюк // Економіст. - 2018. - № 9. - С. 20-31 : рис., граф. - Бібліогр. 3 назви
Рубрики: Міжнародні економічні відносини--Україна
   Міжнародні економічні організації--ГУАМ--Міжнародне співробітництво--Україна

Анотація: Відсутність національної стратегії ринкових реформ та інноваційного розвитку призвели до того, шо Україна протягом двох перших десятиліть державної незалежності змарнувала свої потенційні геостратегічні, геоекономічні та ново-індустріальні можливості. Наша країна з її прогнозованою територіальною, демографічною та економічною самодостатністю, що ґрунтувалась на багатому потенціалі, країна, яка входила до першої-другої десятки світових лідерів, на сьогодні опинилась у другій сотні аутсайдерів. В умовах сучасного глобалізованого світу високий рівень національно безпеки є зворотним боком динамічного розвитку її інноваційної економіки, модернізації армії та власного військово-промислового комплексу. Міжнародний економічний простір та національні ринки Грузії, України, Азербайджану й Молдови набувають стратегічного значення в рамках об'єднання чотирьох держав у спільну Організацію за демократію та соціальний розвиток (ГУАМ). Індустріалізація інновацій в рамках визначених проектів за учасю держав-партнерів в рамках конретних інститутів інноваційного розвитку, підприємств і організацій країн-партнерів створюють спільний глобальний ланцюжок вартості.


Дод.точки доступу:
Сенюк, Юрій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)