Бойченко, Тетяна.
    Аглоритм здоров'ятворення особливостості [Текст] / Тетяна Бойченко // Біологія і хімія в школі. - 2010. - № 2. - С. 14-16.
Рубрики: Методи навчання--Компетентнісний підхід
Кл.слова (ненормовані):
Фенологічний підхід -- Онотологічний -- Гноселогічний -- Холістичний -- Детерміністський -- Герменевтичний -- Методологічний аналіз
Анотація: В статті розповідається про сучасний етап розвитку української освіти, в якій одним з найефективніших підходів до формування особистості учнівської молоді визначено компетентнісний. Це означає. що навчально-виховний процес має бути спрямований на набуття тими, хто навчається, здатності успішно відповідати на індивідуальні та соціальні потреби, діяти, виконувати поставлені завдання на основі комбінації пізнавальних відношень і практичних навичок, цінностей, емоцій, поведінкових компонентів, знань та вмінь. Ефективні реалізації цього підходу сприяють положенню про ключові компонентності, виокремлені українськими педагогами, низка підручників і посібників для учнів та вчителів, розроблених в Україні, зокрема для предмета "Основи здоров'я"





    Савчин, Марія.
    Формування експериментальних компетенцій з хімії в учнів 9 класу [Текст] / Марія Савчин, Оксана Братюк // Біологія і хімія в школі. - 2011. - № 2. - С. 12-17 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання--Хімія --Практичні роботи
   Методи навчання--Компетентнісний підхід

Анотація: В статті розглядається про компетентісний підхід в навчанні хімії на прикладі практичних робіт. Розглядаються 5 практичних робіт, передбачені програмою з хімії для 9 класу.


Дод.точки доступу:
Братюк, Оксана




    Величко, Людмила.
    Предметні компетенції з хімії: перше наближення [Текст] / Людмила Величко // Біологія і хімія в школі. - 2011. - № 4. - С. 10-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методи навчання--Компетентнісний підхід
Анотація: В статті йдеться про відбір предметного змісту освіти на компетентнісній основі та його відображення в новій редакції державного освітнього стандарту, навчальних програмах, підручниках, методичній літературі. Передусім проаналізовано стан і ступень відбиття компетентнісного підходу в нормативних документах і досвід його впровадження.