Бобко, А.
    Економічні аспекти землекористування у лісівництві України та шляхи його вдосконалення [] / А. Бобко // Економіка України. - 2010. - № 11. - С. 14-25. - Бібліогр. в підрядкових примітках
Рубрики: Лісове господарство--Землекористування--Україна
Анотація: Наведено короткий критичний аналіз Державної цільової програми "Ліси України" на 2010-2015 роки. Висвітлено історичні аспекти становлення лісівництва в Україні, його сучасні недоліки, збитковість господарювання в галузі. При здійсненні лісівництва постійно має місце перевищення відповідних видатків з держбюджету порівняно з надходженнями коштів за використання землі. Обгрунтовано необхідність запровадження плати за лісові землі при здійсненні лісівництва.

Є примірники у відділах: всього 2 : ЕП (1), ВВЛ (1)
Вільні: ЕП (1), ВВЛ (1)




    Шершун, М. Х.
    Удосконалення механізму обліку і використання екологічних об'єктів у лісівництві [Текст] / М. Х. Шершун, О. І. Дребот // Економіка АПК. - 2012. - № 2. - С. 10-17. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Лісове господарство--Землекористування--Україна
   Екологічна економіка--Лісове господарство

   Бухгалтерський облік в Україні--Земля

Кл.слова (ненормовані):
Лісовкриті площі -- Лісові екосистеми -- Лісові землі
Анотація: Обгрунтовано необхідність узгодження показників, обліку і моніторингу екологічних об'єктів у лісівництві зі Стандартною класифікацією землекористування країн ЄС, а також відповідних форм та звітності з європейськими стандартами; доцільність використовувати показник Forest and OWL, per cent of land area (англ.).


Дод.точки доступу:
Дребот, О. І.




    Фурдичко, О. І.
    Екологічні проблеми природокористування в науці і практиці лісогосподарського виробництва [Текст] / О. І. Фурдичко // Вісник Національної академії наук України. - 2012. - № 4. - С. 39-47 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Природокористування--Екологічні аспекти
   Лісове господарство--Землекористування--Україна

Кл.слова (ненормовані):
едатоп -- землі -- природокористування -- радіація -- сільськогосподарські угіддя
Анотація: Висвітлено результати досліджень об'єктів природокористування для здійснення лісогосподарської діяльності, формування агроекосистем, побудови та відображення в статистичній звітності їхніх екологічних показників. Доведено необхідність диференціації терміна "природокористування" щодо суб'єктів відповідних видів економічної діяльності. У цьому контексті до зазначеної проблеми варто привернути увагу наукової громадськості, а також удосконалити відповідне законодавство. Запропоновано рекомендації щодо актуалізації обліку лісомеліоративних насаджень у межах сільськогосподарських угідь.