Гойчук, А.
    Деякі концептуальні підходи до наукових досліджень у лісовому господарстві [Текст] / А.Гойчук // Вісник аграрної науки. - 2002. - № 4. - С. 65-68
Рубрики: Лісове господарство





    Бобко, А.
    Кардинальна реформа у лісовому господарстві-веління часу [Текст] / А. Бобко // Віче. - 2003. - № 10. - С. 62-65
Рубрики: Лісове господарство





   
    Міжнародна конференція з проблем сталого лісового господарства [Текст] // Економіка України. - 2005. - № 2. - С. 93-96
Рубрики: Лісове господарство
Анотація: У 2004 р. в Торонто відбулася Міжнародна конференція з економіки сталого господарства, організована науковцями найстарішого факультету лісівництва у Канаді (Університет Торонто) і підтримана Міністерством природних ресурсів штату Онтаріо.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Макаренко, С. С.
    Концептуальні підходи до діяльності лісогосподарських підприємств [Електронний ресурс] / С. С. Макаренко. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 115-119. - Бібліогр. с. 118-119 (21 назва)
Рубрики: Лісове господарство
Анотація: У статті обгрунтовано та висвітлено теоретичні засади концептуальних підходів до діяльності лісогосподарських підприємств. До основних напрямів осучаснення лісового сектору слід віднести "зелену" економіку, "озеленення" лісового сектору, розробку та впровадження програмних лісів за допомогою новітніх комп'ютерних технологій. Але потрібна їхня імплементація до умов лісового господарства України, не відступаючи від стратегій запроваджених Державним агентством лісових ресурсів України. Адже значні резерви криються у підвищенні ефективності функціонування лісової галузі господарства за рахунок покращення діяльності в економіко-соціальній сфері. Концептуальні засади діяльності лісогосподарських підприємств повинні формуватись із урахуванням важливості ефективної системи моніторингу лісів, спрямованої на економічний, соціальний, екологічний, технологічний та політичний стан, а також систематичного впровадження результатів інноваційних процесів та їх постійний розвиток у забезпеченні розширеного відтворення, охорони, економічної та суспільної корисності. У процесі дослідження використано метод наукової абстракції, індукції та дедукції, аналізу та синтезу (обгрунтування теоретико-методичних засад дослідження), монографічний метод (аналіз еволюції наукових здобутків українських й іноземних учених щодо розвитку лісогосподарських підприємств), емпіричний метод (щодо комплексної оцінки сучасного стану лісогосподарських підприємств), абстрактно-логічний (теоретичні узагальнення та формулювання висновків).??Набули подальшого розвитку концептуальні підходи до діяльності лісогосподарських підприємств, що дає можливість підвищити науковий рівень їх функціонування та адаптувати до сучасних умов господарювання.

Перейти к внешнему ресурсу: Макаренко, С.С.