Рожнова, Вікторія.
    Складання протоколів слідчих дій: питання структури та змісту [Текст] / Вікторія Рожнова // Підприємництво, господарство і право. - 2006. - № 5. - С. 142-146. - Бібліогр.: 2 назв.
Рубрики: Кримінальний процес--Слідчі дії
Анотація: Метою цієї статті є дослідження питань, пов'язаних із складанням протоколів слідчих дій у кримінальних справах, аналізом їх структури та змісту.





    Гутнік, Ксенія.
    Особливості проведення деяких слідчих дій в умовах протидії розслідуванню [Текст] / К. Гутнік // Юридична Україна. - 2011. - № 12. - С. 97-101. - Бібліогр. в примітках: с. 100-101
Рубрики: Кримінальний процес--Слідчі дії
Кл.слова (ненормовані):
конфлікт -- обшук -- виїмка -- опір -- соціальна напруженість -- провокація
Анотація: Тактика обшуку та виїмки в умовах протидії з використанням факторів соціальної напруженості потребує прогресивного вдосконалення. Якщо предмети або документи, що підлягають виїмці, не тільки не видаються зацікавленими особами, а й навмисно приховуються, то замість виїмки проводиться обшук. При проведенні обшуку та виїмки слідчі значну увагу повинні приділити підготовчому етапу проведення цих дій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шумило, М.
    Оперативно-розшукові заходи у структурі досудового розслідування в проекті КПК України (проблеми унормування і правозастосування) [Текст] / М. Шумило // Право України. - 2012. - № 3-4. - С. 452-462. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Слідчі дії
Анотація: У статті викладається функціональне призначення оперативно-розшукових заходів у забезпеченні ефективності досудового провадження у кримінальному процесі.





    Сергєєва, Д.
    Поняття та види слідчих (розшукових) дій за чинним КПК України [Текст] / Д. Сергєєва // Право України. - 2013. - № 11. - С. 180-188. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процесуальний кодекс України
   Кримінальний процес--Слідчі дії

Анотація: У статті здійснюється науковий аналіз точок зору процесуалістів та практиків щодо визначення поняття слідчих (розшукових) дій, а також аналіз відповідних положень нового Кримінального процесуального кодексу України. Доведено, що суб'єктний підхід до наукового тлумачення окресленого поняття є необгрунтованим, більш раціональним є підхід, заснований на вузькому розумінні терміна "слідчі дії", що пов'язаний із термінами "слід", "йти по сліду", "розслідування" тощо.





    Шепітько, В.
    Система слідчих дій за кримінальним процесуальним законом та механізми її реалізації у криміналістиці [Текст] / В. Шепітько // Право України. - 2013. - № 11. - С. 198-205. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процесуальний кодекс України
   Кримінальний процес--Слідчі дії

Анотація: Статтю присвячено розгляду проблем взаємозв'язку положень кримінального процесуального закону і засобів криміналістики. Звернуто увагу на деякі тенденції кримінально-процесуальної регламентації слідчих дій за КПК України і формування на цій підставі криміналістичних рекомендацій. Проведено аналіз системи слідчих дій і сформовано пропозиції щодо їх практичної реалізації.





    Дьомін, Ю. М.
    Окремі аспекти використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій [Текст] / Ю. М. Дьомін // Юридична Україна. - 2018. - № 8. - С. 31-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Слідчі дії
Кл.слова (ненормовані):
слідчий суддя -- прокурор
Анотація: У статті розглядаються проблеми, що виникають у ході організації та здійснення прокурорами процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій в інших цілях або передання здобутої інформації, з дотриманням режиму таємності усіма суб’єктами, які задіяні на цьому етапі кримінального процесу, пропонуються шляхи їх вирішення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)