Друженко, Валерій.
    Держакт отримати - не поле перейти. [Текст] / В. Друженко // Пропозиція. - 2010. - № 7. - С. 16-17
Рубрики: Землеустрій
Анотація: Контроль роботи землевпорядних організацій





    Чумаченко, О. М.
    Економічна оцінка геодезичних робіт на місцевому рівні [Текст] / О. М. Чумаченко, Є. В. Кривов'яз // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 10. - С. 97-104. - Бібліогр.: с. 103-104 (19 назв)
Рубрики: Землеустрій
   Геодезичні вимірювання--Вартість

Анотація: Здійснення державного земельного кадастру забезпечується проведенням топографо-геодезичних, картографічних робіт, ґрунтових, геоботанічних, радіологічних, містобудівних та інших обстежень. Оперативність і точність даних земельного кадастру забезпечується використанням аерокосмічних зйомок та застосуванням методів дистанційного зондування земної поверхні. Через те, що земельний кадастр ведеться державою, то до геодезичних даних ставляться високі вимоги. Тому і виникає потреба в удосконаленні існуючих методичних рекомендацій щодо оцінки вартості проектних та вишукувальних робіт, а також щодо складання документації із землеустрою.


Дод.точки доступу:
Кривов'яз, Є. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Лазарєва, О. В.
    Європейські шляхи розвитку землеустрою в системі управління земельними ресурсами [Текст] / О.В. Лазарєва, А.Ю. Мась, К.Ю. Борисевич // Економіка та держава. - 2022. - № 1. - С. 28-33. - Бібліогр.: 19 назв
Рубрики: Землеустрій
   Земельні природні ресурси

Анотація: Метою статті є вивчення європейських шляхів розвитку землеустрою та обгрунтування перспектив землеустрою в Україні. Вивчено досвід здійснення землеустрою у таких європейських країнах, як Німеччина, Фінляндія, Італія, Франція, Швеція, Англія, Нідерланди, Португалія. Європейський досвід ведення землеустрою дозволив обгрунтувати його перспективи і на Україні, основними з яких є обов'язкове ведення землеустрою в інтересах суб'єктів господарювання, розроблення в проєктах землеустрою чіткої системи сівозмін, обгрунтовуватися в них склад земельних угідь, передбачення обов'язкового розміщення елементів інженерної інфраструктури, зосередження зусиль на розробку схем використання землі територій місцевих громад, досягнення високого технологічного рівня розвитку інноваційної системи, впровадження інновацій у землекористуванні, унікальність та ефективність проєктів землеустрою, відповідність вимогам періодичності розміщення культур та кращих попередників, формування конкурентних переваг землекористування, відповідність землеустрою вимогам конкурентоспроможності.


Дод.точки доступу:
Мась, А.Ю.; Борисевич, К.Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Третяк, А. М.
    Інституціональний розвиток землеустрою та землевпорядкування в Україні у період глобалізації [Текст] / А.М. Третяк, В.М. Третяк, Л.А. Гунько // Економіка та держава. - 2022. - № 2. - С. 19-25. - Бібліогр.: 20 назв
Рубрики: Землеустрій
   Земельні природні ресурси--Землекористування

Анотація: З'ясовано, що застосування інституціональної теорії в розвитку землеустрою та землевпорядкування щодо вирішенні земельних проблем у період глобалізації обумовлено проблемами безпеки життєдіяльності людей та сталого розвитку, зокрема, процесами, що проходять в зміні клімату, боротьбі з опустелюванням та деградацією земельних і інших природних ресурсів.


Дод.точки доступу:
Третяк, В.М.; Гунько, Л.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)