Патика, М. В.
    Біоорганічне землеробство як фактор сталого розвитку агроекосистем полісся [Текст] / М.В. Патика, Ю.О. Карпенко, О.В. Лукаш // Екологічний вісник. - 2006. - № 1. - С. 13-14
ББК +
Рубрики: Землеробство--Біологічні системи
Анотація: В статті зазначено, що провідним фактором збільшення виробництва якісної продукції при збереженні природних і сільськогосподарських ландшафтів є форування умов для створення сталих та високопродуктивних агроекосистем Полісся і застосування факторів біоорганічного землеробства.


Дод.точки доступу:
Карпенко, Ю.О.; Лукаш, О.В.




    Бомба, М. Я.
    Біологічне землеробство: стан і перспективи розвитку [Текст] / М. Я. Бомба, М. І. Бомба // Екологічний вісник. - 2008. - № 1. - С. 5-9
Рубрики: Землеробство--Біологічні системи
   Агроекологія

Анотація: Екологічне землеробство слід розглядати як модель оперативного управління агроекосистемою для одержання екологічно чистої продукції та охорони довкілля.


Дод.точки доступу:
Бомба, М.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Іваніна, В. В.
    Оптимізація зерно-бурякової сівозміни в умовах біологізації землеробства [Текст] / В. В. Іваніна // Вісник аграрної науки. - 2012. - № 6. - С. 10-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Землеробство--Біологічні системи
Анотація: На прикладі моделей зерно-бурякової сівозміни в умовах нестійкого зволоження зони Лісостепу вивчено вплив структури посівних площ на продуктивність сівозміни та баланс елементів живлення в чорноземі опідзоленому. Визначено оптимальну структуру посівних площ.