Осколов, П. В.
    Завдання, проблеми і здобутки екологічної освіти і виховання у загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області [Текст] / П.В. Осколов // Безпека життєдіяльності. - 2005. - № 3. - С. 40-42
Рубрики: Загальноосвітні навчальні заклади
   Виховання--Екологічне виховання

   Освіта--Екологічна освіта

   Україна--Чернівецька область
Кл.слова (ненормовані):
Підготовка -- ПРОЦЕС
Анотація: Центральним ядром неперервної екологічної освіти є загальноосвітня школа. В школі має формуватися особистість з новим екоцентричним типом мислення, з екологічною культурою на основі засвоєння екологічних переконаньта усвідомлення про необхідність раціонально ставитись до природи





    Липова, Людмила.
    Профільне навчання: проблеми, перспективи, досвід [Текст] / Л. Липова // Освіта і управління. - 2007. - № 1. - С. 49-56. - Библиогр.: с. 56 (16 назв.)
Рубрики: Диференційоване навчання
   Загальноосвітні навчальні заклади

   Профільні курси

Анотація: Розкрито дидактичні засади формування і реалізації навчальних профілів, особливості їх створення. Визначено критерії і принципи побудови змісту варіативного компонента профільного навчання і зокрема способи функціонування курсів за вибором у старшій школі.





    Грабовий, Андрій.
    Хімічний експеримент як чинник розвитку пізнавальних інтересів учнів [Текст] / Андрій Грабовий // Біологія і хімія в рідній школі. - 2016. - № 1. - С. 9-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Загальноосвітні навчальні заклади
   Методика викладання хімії--Хімічний експеримент

Анотація: Стаття присвячена ролі навчального хімічногго експерименту в формуванні інтересу учнів до вивчення хімії у загальноосвітніх навчальних закладах. Розкрито методичні аспекти досліджуваної проблеми.





    Бібік, Надія.
    Переваги і запровадження компетентнісного підходу в шкільній освіті [Текст] / Надія Бібік // Біологія і хімія в рідній школі. - 2016. - № 2. - С. 6-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Загальноосвітні навчальні заклади
Анотація: Мета статті - визначити переваги й ризики запровадження компетентнісного підходу з погляду оцінювання його якості. Орієнтація на компетентність як мету освіти зачаровує перспективою об'єднати освітній рівень, логічно вибудувати зміст освіти відповідно до вимог щодо результатів у системі їхнього ускладнення.