Садовий, М.
    Система електронного бізнесу : елементи, механізм дії та тенденції розвитку [Текст] / М. Садовий // Банківська справа. - 2002. - № 1. - С. 31-41
Рубрики: Електронний бізнес





    Жучкова, И.
    Электронный бизнес. Перспективы развития [Текст] / И. Жучкова // Економіка. Фінанси. Право. - 2002. - № 12. - С. 3-6. - Бібліогр. : 5 назв.
Рубрики: Електронний бізнес





    Ховрак, Інна ВІкторівна.
    Електронна комерція в Україні: переваги та недоліки [Текст] / І. В. Ховрак // Економіка. Фінанси. Право. - 2013. - № 4. - С. 16-20. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Електронний бізнес
   Комерційна діяльність--Господарське право--Комерційні організації--Україна

Анотація: У статті розкрито сутність, суб’єкта та форми електронної комерції, сформульовано та охарактеризовано основні переваги та недоліки електронної комерції в Україні.





    Маловичко, С. В.
    До питання про дефініцію електронного бізнесу [] / С. В. Маловичко // Економіка та держава. - 2016. - № 2. - С. 33-37. - Бібліогр. с.36-37 (33 назви)
Рубрики: Електронний бізнес
Анотація: У статті проведено дефініційний аналіз терміну "електронний бізнес". Узагальнено та виділено підходи до дослідження етимології та типології електронного бізнесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Любимов, Микола.
    Вплив Е-бізнесу на розвиток системи бухгалтерського обліку [Текст] / М. Любимов, В. Кулик // Бухгалтерський облік і аудит. - 2016. - № 4. - С. 33-37. - Бібліогр. с. 37-38 (15 назв)
Рубрики: Електронний бізнес
Анотація: У статті виділено комплекс складових традиційної системи бухгалтерського обліку, що трансформуються в результаті розвитку Е-бізнесу. Визначено напрями адаптації теорії бухгалтерського обліку відповідно до вимог сучасної економіки та потенційні напрями її розвитку.


Дод.точки доступу:
Кулик, Вікторія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Закревська, Л. М.
    Перспективи та інструменти розвитку електронного бізнесу в Україні [Текст] / Л.М. Закревська, Г.С. Пенчук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 6. - С. 33-39. - Бібліогр.: с. 38-39 (9 назв)
Рубрики: Електронний бізнес
Анотація: Стаття присвячена аналізу перспектив розвитку електронного бізнесу в Україні. Визначено, що итернет став потужним каналом для реалізації найрізноманітніших товарів і послуг в умовах кризи, яка стала наслідком коронавірусної інфекції. Він довів свою високу ефективність як засобу комунікації з високим потенціалом, побудованого на його основі, глобального електронного ринку. Автором обґрунтовано, що електронний бізнес є незамінним інструментом для ведення бізнесу в умовах обмеження офлайн торгівлі. Визначено, що бізнес в глобальній мережі можна вести різними способами за допомогою: інтернет-аукціонів, інтернет-банкінгів, інтернет-навчання, інтернет-комерції. Обґрунтовано, що електронний бізнес в умовах карантину задовольняє наступні потреби покупців: максимальна самоізоляція, відсутність контактів з людьми і черг в магазинах, відсутність необхідності невигідно витрачати свій час. Визначено, що організація роботи інтернет-магазину має проходити в декілька етапів: відкриття інтернет-магазину, розробка сайту, реклама просування. Обґрунтовано, що власник інтернет-магазину має постійно моніторити рівень опти-мзації сайту для пошукових систем. Слід уникати тематичних і технічних помилок, яких припускаються в ході SEO-оптимізацїї. Запропоновано для початківців, які тільки обирають спеціалізацію інтернет-магазину, ретельно аналізувати ринкову нішу. Визначено, що завдяки розвитку електронного бізнесу можна розширити асортимент товару, зменшити накладні витрати, які виникають при стандартному веденні торговельної діяльності. Для покупців це забезпечить величезний вибір товару в одному місці, можливість придбати у будь-який зручний час.


Дод.точки доступу:
Пенчук, Г.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Залізнюк, В. П.
    Механізми інтернет маркетингу для супроводження публічного управління [Текст] / В. П. Залізнюк, С. А. Сіволап // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 10. - С. 47-61. - Бібліогр. с. 59-61 (24 назви)
Рубрики: Маркетинг--Комунікаційні технології
   Електронний бізнес

Анотація: У статті обґрунтовано застосування принципів Інтернет-маркетінгу в структурах влади, громадських установах як на місцевому так і на державному рівні в публічному управлінні в Україні. У роботі використана сукупність наукових методів і підходів, у тому числі системний, структурно-функціональний, історичний, логічний, що дозволило забезпечити концептуальну єдність дослідження.


Дод.точки доступу:
Сіволап, С.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)